Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 22 czerwca 2021

,,Antyspołeczny" Nick Pettigrew

,,Antyspołeczny" Nicka Pettigrewa to pozycja nietuzinkowa, która może przypaść do gustu osobom w różnym wieku. 


Napisanie książki na podstawie własnych doświadczeń lub znajomych na pewno nie jest łatwą sprawą, ale autorowi tej pozycji świetnie się to udało. Publikacja wciąga już od samego początku, a podawanie przykładów zdarzeń, które miały miejsce naprawdę na pewno jeszcze bardziej zachęca do lektury. Nick Pettigrew stworzył pozycję podzieloną na 12 miesięcy, w formie pamiętnika, którą czyta się niemalże z zapartym tchem.

O czym jest pozycja ,,Antyspołeczny”? Jest to opis od stycznia do grudnia, nie dzień po dniu, zdarzeń, które mógł przeżyć w pracy autor lub jego znajomi. Na pewno niektóre sytuacje nie były komfortowe, inne także niebezpieczne. Nick Perttigrew porusza także temat niemiłych sąsiadów, którzy zachowują się nieuprzejmie w stosunku do pozostałych lokatorów. Autor uważa, że dzieje się tak z powodu różnych problemów i ich zamiarem nie jest robienie innym na złość. Czasami, patrząc na naszych sąsiadów, odnoszę jednak inne wrażenie.

Antyspołeczny to taka praca, która polega na dbaniu o ludzi, którzy są poza elitą społeczeństwa. Nie jest to na pewno łatwe zadanie, biorąc pod uwagę podejście ludzi do innych. Mimo trudnej tematyki pozycja jest naprawdę zabawna, wciągająca, napisana bardzo lekko i plastycznym językiem. Nie ma tutaj mowy o nużących fragmentach, które mogłyby zniechęcać do lektury. Ze swojej strony bardzo polecam książkę ,,Antyspołeczny”. Uważam, że to tytuł dla każdego. 

14 komentarzy:

 1. Napisanie książki w ogóle
  nie jest łatwą sprawą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy od tego, czy ma się dokładnie poukładane, o czym ma być, co chce się przekazać czytelnikom, w jaki sposób podejść do wybranej tematyki.

   Usuń
 2. nietypowe połączenie takiej tematyki z lekkością i zabawnością :) wzbudza ciekawość

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię książki, które trudne i mniej ciekawe zagadnienia podaje w przejrzystej formie wspartej dobrym humorem, ostatnio trafiłam własnie na taką publikację.

   Usuń
 3. Na pewno jest to nietuzinkowa pozycja, której warto poświęcić swój wolny czas.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wdaje mi się, że takich ksiażek powinno być znacznie więcej. To jest coś o czym nie myślmy na codzień, a zdecydowanie powinnniyśmy. Nazwisko kojarzy mi się z jednym z bohaterów z powieści Pottera :) Kinga

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze jest czasem zatrzymać się i bliżej przyjrzeć się jakimś zagadnieniom, przynajmniej mnie sprawia to wiele przyjemności, lubię wyszukiwać drugich odsłon różnych spraw. :)

   Usuń
 5. Czyli książka na leniwe popołudnie w sam raz;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo zaciekawiłaś nas tą książką. Zobaczymy, czy nie ma jej w naszej bibliotece :)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo ciekawa propozycja czytelnicza, na pewno się nią zainteresuje

  OdpowiedzUsuń
 8. Zainteresowałaś mnie. Chociaż duże znaczenie ma też nazwisko autora - wam też się kojarzy ze Ślizdogonem? 😉

  OdpowiedzUsuń
 9. Czasem chętnie weszłabym a takie zagadnienia, spojrzała na nie z szerszej perspektywy, mam wrażenie, że coraz silniejsze są antyspołeczne trendy wśród jednostek.

  OdpowiedzUsuń
 10. myślę, że wiele osób ma problem z aspołecznością niestety. obecnie mam wrazenie ze sie to pogłebia. ciekawa pozycja, chetnie siegne :)

  OdpowiedzUsuń