Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 25 czerwca 2021

,,Bodyguard. Wbrew zasadom" Ada Tulińska

       ,,Bodyguard. Wbrew zasadom" otrzymany z Taniejksiazki.pl to ciekawa pozycja, z którą spędziłam miłe popołudnie. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.       


Ada Tulińska to autorka młodego pokolenia, której twórczość pokochały tysiące czytelniczek. Debiutowała w 2016 roku powieścią ,,Dotyk północy". Z ostatnich publikacji niezwykle podobała mi się seria mafijna ,,Bracia Vedetti", opowiadająca o dwóch braciach i kuzynie, która dostarczyła mi wielu emocji. Przyszedł czas na najnowszą powieść wydaną w serii ,,Niegrzeczne książki". Mowa oczywiście o ,,Bodyguard. Wbrew zasadom". Choć nie jest to szczególnie rozbudowana publikacja, wciąga już od pierwszych stron, a na koniec uroniłam nawet morze łez. Niezwykle sentymentalna, poruszająca czułe struny, angażująca wszystkie zmysły.

Lidia Martowska wywodzi się z bogatej rodziny. Okazuje się jednak, że nic nie jest za darmo, więc kobieta nie chcąc studiować prawa, jak wymagał jej ojciec, zmuszona jest do samodzielnego utrzymywania się. Mieszka w przepięknej willi pod Cadiz, w między czasie prowadząc blog lifestylowy, gdzie wpływa na wybory zakupowe czytelniczek. Przyjaźni się z Valencią, całkowitym przeciwieństwem chłodnej i zdystansowanej dziedziczki rodu, jak początkowo mogłoby się wydawać. Przepiękna Hiszpania sprzyja powolnemu spędzaniu czasu nad basenem i oddawaniu się lenistwu. 

Pewnego dnia szczególną uwagę kobiet przyciąga jeden z ochroniarzy, Cichy. Szymon jednak nieoczekiwanie zwalnia się z pracy, rzekomo z powodów rodzinnych. Co jednak jest tak pilnego, że musi natychmiast opuścić słoneczne Cadiz? Jakie atrakcje przygotował dla ,,żmijowatej" Lidii Martowskiej? Jestem przekonana, że takiego poprowadzenia akcji przez Adę Tulińską nie spodziewał się nikt. Zakończenie stanowi niejako zamkniętą całość, jednak jak zwykle nie pogniewałabym się, gdyby powstała kontynuacja losów Marty i Szymona, których narracja w rozdziałach naprzemiennie się przeplata.

,,Bodyguard. Wbrew zasadom" to, jak wspomniałam, doskonale przygotowana historia, od której nie sposób oderwać myśli. Jest dość pikanterii z uwagi na przynależność do ,,Niegrzecznych książek", jednak wszystko jest doskonale wyważone i podane ze smakiem. Autorka z każdą kolejną publikacją zdobywa szersze grona odbiorczyń i nie ma się czemu dziwić, ponieważ możemy utożsamić się z bohaterami, a i przenieść do słonecznej Hiszpanii nikomu nie zaszkodzi. Podsumowując, publikacja warta grzechu. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.   

17 komentarzy:

 1. Nie miałam w planach czytania tej książki, chociaż okładka mnie bardzo przyciąga to sam opis oraz recenzje sprawiają, że czuje opór przed tym tytułem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może kiedyś skuszę się przeczytać tą książkę :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam inną książkę autorki, tę chętnie kupię na prezent.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też mi się wydaje, ze spodobałaby się paru moim znajomym :-)

   Usuń
 4. Książka zapowiada się naprawdę ciekawie, zacznę się za nią rozglądać w bibliotece.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hiszpańskie klimaty w tle jak najbardziej mi odpowiadają, lubię, kiedy wkradają się takie podróżnicze nuty w fabułę. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz słyszę i o książce i o autorce.

  OdpowiedzUsuń
 7. Miło będzie zagłębić się w taką szybką lekturę dla kobiet.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiada się interesująco, idealnie na wolny wakacyjny wypoczynek.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdyby to nie była książka Ady Tulińskiej, to pewnie bym się nie skusiła, ale tak jestem ogromnie ciekawa tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 10. nie mój klimat, za gorąco na takie książki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie zamówiłam w końcu tej książki. Ale za to mam bardzo fajne inne propozycje od Kobiecego :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Podoba mi się twórczość Ady Tulińskiej, ale tej książki jeszcze nie mam u siebie w domu. Wydaje mi się, że byłabym z niej zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 13. Uwielbiam takie książki i mimo, że nie znam twórczości Ady Tulińskiej, kupiłabym tę książkę na ślepo i na pewno nie byłabym rozczarowana. Myślę, że skuszę się na tę pozycję. Zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak piszesz ze można oderwać myśli to, to jest pozycja dla mnie. Bo moja głowa jest naprawdę czasami za śmiecona.

  OdpowiedzUsuń
 15. Szkoda że wydawcy takich książek robią okładki tak do siebie podobne... Niektórzy powoli wyłamują się z tego nurtu. Możee kiedyś przeczytam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 16. Autorkę znam, bo czytałam jej jedną świąteczną powieść i nawet mi się spodobała. Jednak nie czytam takiej literatury, więc nie wiem czy się skuszę na ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń