Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 24 czerwca 2021

,,Kulawe konie" Mick Herron

,,Kulawe konie" Micka Herrona to pierwszy tom sensacyjnej serii, z którym miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. Na kolejne nie mamy czekać zbyt długo.  


Stworzenie ciekawej pozycji sensacyjnej, która wciągnie od początku do końca na pewno nie jest łatwym zadaniem. Z całą pewnością trudno wymyślić coś nowatorskiego, co przypadłoby czytelnikowi do gustu od początku aż do samego końca. Mick Herron to nieznane nazwisko na polskim rynku, jednak mam wrażenie, że jest to tylko kwestią czasu. Dobra sensacja sama się obroni, tytuł będzie przekazywany sobie z ust do ust i ,,Kulawe konie" na pewno w Polsce także zdobędą należyte uznanie.

Jeśli już mowa o Kulawych koniach, kim oni właściwie są i co w tym wszystkim chodzi? W powieści Micka Herrona kulawe konie to ludzie, którzy z jakichś powodów w czasie policyjnej służby znaleźli się poza granicami i zostali oddelegowani, można by napisać, na zesłanie. Grupę tę tworzą same wyrzutki, którym nie powierza się specjalnie odpowiedzialnych zadań. Tak dzieje się do czasu, gdy ludzie ci ludzie postanawiają zaangażować się w sprawę porwania pewnego chłopaka. Czy na czas uda się zapobiec tragedii?

Jak już wspomniałam, trudno jest zainteresować czytelnika od początku do samego końca, jednak Mick Herron stworzył tak ciekawą pozycję, że nie mogłam się od niej oderwać przed przeczytaniem ostatniego zdania. Akcja jest równomierna, nie ma mowy o nużących fragmentach. Miło spędziłam czas z pierwszym tomem tej sensacyjnej serii i, mam nadzieję, że zgodnie z obietnicą na kolejne nie będzie trzeba czekać zbyt długo. To ciekawa pozycja dla miłośników sensacji i niecodziennej fabuły. Autor umiejętnie potrafi zaskoczyć czytelnika, gdy wydaje się, że wszystkie karty już zostały odkryte. 

19 komentarzy:

 1. Zapowiada się naprawdę świetnie, chętnie dam szansę temu tytułowi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie książki, więc obok tej też nie przejdę obojętnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Możliwe, że wezmę się za tą książkę

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno dam jej szansę i w przyszłości przyjrzę jej się bliżej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa fabuła i intrygujący tytuł. Piszesz, że autor zainteresował Cię i utrzymał to zainteresowanie do ostatniej strony. Pomimo tego, nie wiem, czy to książka w moim guście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba dużo zależy od tego, na co konkretnie mamy ochotę podczas czytania ;-)

   Usuń
 6. jak mnie już jakaś książka wciągnie to koniec, robię wszystko żeby przeczytać do końca :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj to naprawdę zaskoczenie dla czytelnika który myślał że już sprawy są jasne a tutaj niespodzianka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo wyczekuję spotkania z tą książką, chciałabym, aby jak najszybciej trafiła w moje ręce. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdecydowanie chcę przeczytać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Takie klimaty nie są kompletnie dla mnie. Szpiegowskie klimaty to nie jest to po co sięgam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Widać, że książka mocno przypadła ci do gustu i po tym, co piszesz wcale się nie dziwie. Jednak niestety nie jest to książka dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nigdy nie spotkałam się z tą książką ani autorem. Ciekawa jestem, czy by mi się spodobała ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Z tą książką jeszcze się nie spotkałam, o autorze też chyba nie słyszałam. Muszę sprawdzić co autor proponuje do czytania ...

  OdpowiedzUsuń
 14. Pierwszy raz widzę na oczy tę książkę, ale przyznam, że od razu zwróciła ona moją uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 15. Tytuł przyciaga. A więc i to co w środku musi być rewelacyjne. Pewnie skusze się na nią.

  OdpowiedzUsuń
 16. Wydaję mi się, że ten tytuł gdzieś mi mignął i chyba widziałam go na Instagramie. Nie jest to moja tematyka, więc raczej nie siegnę po tę propozycję.

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo ciekawe połączenie thrilleru z powieścią szpiegowską! Mi cudownie się czytało tę ksiązkę i wciągnęła mnie ona od pierwszych stron. :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetna książka, którą bardzo dobrze się czyta :)

  OdpowiedzUsuń