Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 13 czerwca 2021

,,Odnajdę Cię" Camilla En

       ,,Odnajdę Cię" otrzymana z Taniejksiazki.pl to ciekawa pozycja, z którą spędziłam miłe popołudnie. Sprawdźcie też inne bestsellery w księgarni.       

Ania Karczmarczyk to młoda żona, która jednak w ostatnim czasie jest coraz częściej ignorowana przez swojego męża, Pawła. Mężczyzna unika zbliżeń, a przy każdej nadarzającej się okazji jej dogryza i kontroluje. Nawet przy wyborze sukienki na wspólne wyjście musi mieć ostatnie zdanie. Można odnieść wrażenie, że jest zaborczy i lubi, gdy wszystko idzie po jego myśli. Czas najchętniej spędzałby samotnie w domu. Anka jest jego zupełnym przeciwieństwem. Pracuje w biurze podróży, uwielbia odkrywać nowe rejony i poznawać ludzi. Ciągnie do coraz to nowych wyzwań. Czy jednym z nich okaże się dobry kolega Pawła, Michał? Czy zawróci w głowie zawieszonej w działaniu młodej żonie? Przekonajmy się.

Wychowany w górach Grzegorz nie wyobraża sobie nie czuć uczucia wolności, które mu dają. Od kilku lat w związku z Justyną, popadają nieco w codzienny marazm i nie ma już między nimi tak płomiennego uczucia, jak na początku znajomości. Pewnego dnia decyduje się więc na miesięczny wyjazd do pracy do Anglii. Czy tam odnajdzie spokój ducha, a sprawy z wieloletnią partnerką uspokoją się i ułożą po ich myśli? A może Grzesiek wsiąknie w nowy świat i nie będzie chciał już wracać do Polski i ukochanych gór? Wszystko jest możliwe.

Z jednej strony nieszczęśliwa w małżeństwie Ania, która pragnie wolności. Z drugiej Grzesiek, którego narzeczona przytłacza, a dodatkowo wydaje mu się, że jest jej zbędny. W jaki sposób Polska i Londyn miałyby się poznać? Czy kobieta i mężczyzna odnajdą swoje własne szczęście? Nic nie jest do końca pewne. Muszę przyznać, że niezwykle miło spędziłam czas także z tą publikacją. Kibicowałam i Ani, i Grześkowi. Oboje uwięzieni w związkach, które nie dają im szczęścia. ,,Odnajdę Cię" to debiutancka historia Camilli En wydana w serii ,,Niegrzeczne książki". Zakończenie sugeruje, że może powstać drugi tom tej historii. W żadnym razie bym się nie pogniewała. Jest to idealna pozycja na lato lub wolne popołudnie. Bardzo chętnie sięgam po takie udane początki twórczości. Mam nadzieję, że o Camilli En jeszcze będzie głośno na polskim rynku. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.   

17 komentarzy:

 1. Kiedy widzę okładkę i czytam recenzję mam pewien dysonsns. Z opisu wyłania się obyczajówka, z obrazka - erotyk. I teraz jestem w kropce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obstawiam, że to połączenie jednego i drugiego, czyli obyczajówka z momentami erotycznymi 😉

   Usuń
  2. Tak płynnie interpretowane są te gatunku przez grafików. ;) Czasem wręcz mi szkoda, że książkę wyposażono w taką okładkę.

   Usuń
 2. Lubię takie historie, więc niewykluczone, że kiedyś przeczytam 🙂

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja lista tak jest zapchana zaległościami, że na tą na razie miejsc brak.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba wolałabym książkę o silnej i niezależnej kobiecie sukcesu

  OdpowiedzUsuń
 5. Wciągająca fabuła. To ten typ książki który czyta się początku do końca chcąc zaspokoić głód ciekawości;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fabularnie zapowiada się świetnie, więc zapisuję tytuł na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazwyczaj nie sięgam po tego typu książki, choć mają grono wiernych fanów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Są zwolennicy takiej literatury. Dobrze, że mamy wybór.

  OdpowiedzUsuń
 9. książka zupełnie nie dla mnie, ale też lubię dawać szanse nowym autorom

  OdpowiedzUsuń
 10. Przygoda czytelnicza nie dla mnie, ale może spodobać się mojej córce, tytuł podsunę pod rozwagę. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam podobnie, historia nie dla mnie, ale na pewno polecę paru osobom :-)

   Usuń
 11. Nie jest to książka dla mnie, ale wiem komu mogłaby się spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 12. Fabuła jest dość interesująca i myślę że wolnej chwili skusiłabym się na przeczytanie

  OdpowiedzUsuń
 13. Uuuu podoba mi się Okładka chyba przeczytam

  OdpowiedzUsuń