Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 2 czerwca 2021

,,Zwierzak. Spowiedź policyjnego przykrywkowca" Mateusz Baczyński

,,Zwierzak. Spowiedź policyjnego przykrywkowca" otrzymana z Taniejksiazki.pl to ciekawa powieść, z którą zapoznałam się błyskawicznie. Sprawdźcie też inne reportaże w księgarni.  

,,Zwierzak. Spowiedź policyjnego przykrywkowca" Mateusza Baczyńskiego to pozycja, z tematyką której wcześniej nie miałam do czynienia. Myślę, że nie ma za wielu historii o życiu policjanta pracującego pod przykrywką. Jestem bardzo otwarta na nowe czytelnicze doznania, dlatego z przyjemnością postanowiłam zagłębić się w lekturę tej wydawniczej nowości. Na pewno dzięki tej książce potencjalny czytelnik może dowiedzieć się, jak działa się pod przykrywką gdy pracuje się jako policjant. Nie są to jednak tylko same gratyfikacje i drogie wina, ubrania, ale także wielkie zarażenie się na niebezpieczeństwo, z czym musiał zmierzyć się m.in. główny bohater, pseudonim Zwierzak, który obecnie przebywa już na emeryturze.

Mężczyzna musiał ukrywać się pod pseudonimem, rodzina nie miała pojęcia o tym, czym się zajmuje. Żona w jakiś sposób rozumiała jego działania, jednak musiała praktycznie sama wychowywać ich wspólne dzieci. Nigdy nie było wiadomo kiedy mąż wróci z akcji, czy nic mu się nie stanie. Najdłuższą na której przebywał być 8-miesięczny pobyt w więzieniu, gdzie jako osadzony starał się wyciągnąć informacje z innych współwięźniów, na szczęście z powodzeniem. Policjant ma na koncie także sprawę z udawaniem płatnego zabójcy i inne o których możemy przeczytać w tym wydaniu. Choć może wydawać się to zajęciem pełnym pasji, nie jest to wcale aż tak łatwa praca.

Wydawnicza nowość ,,Zwierzak. Spowiedź policyjnego przykrywkowca" Mateusza Baczyńskiego to historia, którą czyta się niczym wciągającą powieść fabularną, choć opowiada o pracy policjanta pod przykrywką, akcjach, które miały miejsce naprawdę. Praca nie jest może aż tak bardzo pasjonująca jak to wygląda z opisu, jest pełna niebezpieczeństw, nigdy nie wiadomo, czy nie zostanie się zdemaskowanym. Ja z przyjemnością zagłębiłam się w tę lekturę, którą także serdecznie Wam polecam. Jest to tak naprawdę pozycja dla każdego, gdyż temat jest dość niszowy, a zarazem ciekawy. Poświęciłam jej jedno popołudnie i jestem bardzo usatysfakcjonowana tym co otrzymałam.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.   

13 komentarzy:

 1. Na pewno jest to ciekawa pozycja, chętnie się z nią zapoznam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie czytałam żadnej publikacji z gatunku reportaż. Będę miała ten tytuł na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ponieważ też jestem otwarta na nowe propozycje i czytelnicze doznania z przjemnością sięgnę po powyższą pozycję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda na mroczną i z dreszczykiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie przepadam za reportażami, więc raczej się nie skuszę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś stroniłam od reportaży, a dziś z przyjemnością się w nie zanurzam. :)

   Usuń
 6. To na pewno mocna książka, nie dla wszystkich.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekaw książka dla tych, co interesują się pracą policji.

  OdpowiedzUsuń
 8. Coś dla mojej drugiej połówki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mnie takie fabuły zawsze ciekawią, może się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Postaram się, aby tytuł wpadł w moje ręce, chętnie się z nim zapoznam. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. nie przepadam za taką tematyką, wiem że tacy ludzie działają, ale wszelkie takie książki wydają mi się sztuczne (pewnie przez Vegę)

  OdpowiedzUsuń
 12. Zdecydowanie to klimaty mojego męża i mojego taty. Na dzień ojca może im kupię.

  OdpowiedzUsuń