Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 19 lipca 2021

,,Dziecięcy kram" Daniel Radziejewski

,,Dziecięcy kram" Daniela Radziejewskiego to czwarta książka w dorobku autora i zarazem #1 bestseller w kategorii thriller na Storytel.


Daniel Radziejewski w swojej najnowszej powieści postanowił umiejscowić akcję w doskonale mu znanych terenach. Jego wybór padł na Brazylię. Głowna bohaterka, Klara Silva już w dzieciństwie widziała różne zjawy, duchy, czy jakkolwiek inaczej byśmy tego nie nazwali. Niebawem jednak jej matka zmarła, ojciec zaginął, a dziewczynka trafiła do domu dziecka. Minęły lata i obecnie Klara wiodła życie samotnej matki, bez pracy, z nikłymi środkami do życia. Postanowiła odszukać ojca, gdyż nie było wiadomo, co się z nim stało.

Już od samego początku zostajemy wciągnięci w wir wydarzeń, na pewno nie można narzekać  na brak wrażeń. Przeniesienie akcji poza granice naszego kraju na pewno działa na korzyść tego wydania. Klara to samotna matka, która chce dla swojego dziecka jak najlepiej, jednak przeszłość i pamięć o zaginionym ojcu wciąż nie pozwalają jej zapomnieć o tym, co było wcześniej. Czy bohaterce uda się w końcu znaleźć ukojenie? Czy te poszukiwania nie okażą się dla niej tragiczniejsze w skutkach niż sądziła?

,,Dziecięcy kram" Daniela Radziejewskiego to pozycja nieoczywista, ciekawie skonstruowany thriller, który czyta się bardzo płynnie i sprawnie, a jest to na pewno zaletą przy tego typu publikacjach. Nie jest to jedno z tych wydań, które bardzo mrozi krew w żyłach, jednak idealnie odnalazłam się w tej fabule w jeden z letnich dni. Książka cieszy się sporym zainteresowaniem wśród czytelników, co wcale mnie nie dziwi, gdyż jest warta tego, by poświęcić jej kilka godzin życia.

 Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu

16 komentarzy:

 1. Właśnie czytałam na jej temat sporo pozytywnych opinii, więc pewnie dam jej szansę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o autorze, jednak ta książka bardzo mnie zaciekawiła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam autora, a tym bardziej twórczości. Książka zapowiada się bardzo ciekawie. Niestety nie jest to mój gatunek literacki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię przeczytać dobry kryminał z przeszłościa w tle, więc dziękuję za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam przyjemności poznać pióra tego autora, ale brzmi całkiem dobrze

  OdpowiedzUsuń
 6. nie słyszałam o tej książce, ale okładka jest tak wymowna, że chyba się nie skuszę

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierwszy raz widzę tą książkę i po samej okładce spodziewałabym się innej treści. A tu proszę, takie zaskoczenie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam. Ta książka jest świetna.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na pewno chętnie się z nią zapoznany. Z Twojego opisu widzę że będzie ona idelana dla nas i naszych dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 10. Thrillery osadzone we współczesnych czasach od jakiegoś czasu mnie zwyczajnie nudzą. Dlatego sobie odpuszczę przynajmniej jak na razie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie kojarzę autora. Na razie nie mam ochoty na thrillery, ale może kiedyś jeszcze po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 12. Tytuł raczej prowadzi do dzieci. A tu thriller. Może i ja skusze się bo ten tytuł przyciaga.

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie planowałam początkowo jej czytać, ale wszyscy tak zachwalają, że chyba jednak się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Myślałam że to książka dla dzieci, a tutaj niespodzianka. Nie znam tego autora dlatego chętnie poznałabym jego pióro i przeczytała tę książkę

  OdpowiedzUsuń
 15. Chętnie skuszę się na tę książkę. Nie słyszałam wcześniej ani o autorze, ani o samej książce i czuję się zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie słyszałam o tej pozycji, ale wygląda intrygująco i pewnie przyjemnie można z nią spędzić czas.

  OdpowiedzUsuń