Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 21 sierpnia 2021

,,Będą z tego kłopoty" Agata Przybyłek

 Agata Przybyłek to autorka młodego pokolenia, która zadebiutowała w 2015 roku. Od tego czasu pojawiło się ponad 30 publikacji jej autorstwa.


Jakoś nieszczególnie ciągnęło mnie do twórczości tej autorki, choć Martyna się nią zachwycała i przeczytała prawie wszystkie książki autorki. W ostatnim czasie zapoznałam się jednak z pierwszym tomem serii ,,detektywistycznej" - ,,Od pierwszego wejrzenia", która bardzo mi się spodobała. Postanowiłam skusić się także na trylogię z nauczycielkami. ,,Będą z tego kłopoty" to przyjemna historia, z którą spędziłam cały czytelniczy dzień.

Asia od kilku już lat jest dyrektorką szkoły. Do jednej z większych zasług zalicza się odnowienie, a właściwie stworzenie sali ćwiczeń z prawdziwego zdarzenia. Joanna sama pozyskała sponsorów i załatwiła wszelkie prace remontowe. W ,,jej" szkole pracują także dwie przyjaciółki - Magda, polonistka oraz Ela, zajmująca się edukacją maluchów. Życie szkolne toczy się swoim rytmem do czasu aż na ręce pani burmistrz spływa donos, obsmarowujący wszystkich nauczycieli. Od tego momentu sytuacja staje się nerwowa, a nieoczekiwane kontrole z sanepidu, kuratorium są na porządku dziennym. Joanna jest zrozpaczona! Kto mógł to zrobić?

Muszę przyznać, że może nie wybuchałam przy tej historii niekontrolowanym śmiechem, jednak bardzo przyjemnie spędziłam z nią czas. Joanna to matka prawie dorosłej już córki, mająca nieco ekscentryczną cioteczkę, umawiającą spotkania poprzez... stukanie w sufit aż do skutku, kiedy krewna nie zejdzie do jej mieszkania. Magda niedawno rozstała się z mężem, za którym ogromnie tęskni i ma nadzieję na ponowne zejście, podobnie jak ich córka Lilka. Jest także Ela, marząca o własnej firmie, gdzie będzie sobie sterem i okrętem. Przez donos jednak plany kobiet i ich przyjaźń mogą stanąć pod ogromnym znakiem zapytania. Przekonajcie się, jak z tego wybrną. W cyklu planowane są trzy części. Mam nadzieję, że ukażą się już niebawem.  

coloring sheets

15 komentarzy:

 1. Niebawem będę ją czytać i jestem ciekawa swoich wrażeń z tej lektury.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno sięgnę po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię czytać książki tej autorki i już wiele przeczytałam, ta książka znajduje się na mojej liście :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 30 książek w 6 lat? Wychodzi 5 na rok no niezłe tempo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam wrażenie, że niektórzy sypią książki jak z rękawa, pięć na rok, to i tak ślimacze tempo wobec innych pisarzy. ;)

   Usuń
  2. No w sumie taki Remigiusz Mróz chyba ma jeszcze szybsze tempo.

   Usuń
 5. Ciekawa książka <3 Ja lubię psychologiczne <3
  Ostatnio czytałam ciekawą <3 Zapraszam jc do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Opowieści z pokoju nauczycielskiego? Miałam je przez 25 lat na żywo 😂 Wystarczy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna recenzja. Zachęca do przeczytania 👍

  OdpowiedzUsuń
 8. Brzmi bardzo ciekawie musze przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeszcze nie poznałam twórczości tej autorki, ale nie sądzę, aby akurat ta książka mnie do niej przyciągnęła. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo lubię książki autorki, więc na pewno sięgnę i po tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Książka mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 12. takie historie kojarzą mi się tylko z jedną polską autorką - Grocholą i jakoś nie jestem do nich przekonana

  OdpowiedzUsuń
 13. Kolejna recenzja, która zachęca do przeczytania książki :)

  OdpowiedzUsuń