Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 31 sierpnia 2021

,,Rider" Anna Langner

,,Rider" otrzymana z Taniej Książki to kolejna nowość Anny Langner, z którą warto się zapoznać. Sprawdźcie też inne książki dla kobiet w księgarni.      


Anna Langner to także coraz bardziej rozpoznawalna polska autorka, która zadebiutowała na rynku wydawniczym serią ,,Znicz mnie" i ,,mnie", jednak to ,,Rider" był pierwszą napisaną przez nią historią. Pisała go na Wattpadzie i zbierał tak pozytywne opinie, że po latach postanowiła razem z serią ,,Niegrzeczne książki" wydać go w wersji papierowej. Jak sama podkreśla, nic nie zmieniała w zachowaniu Ivy, ponieważ lata młodości żądzą się swoimi prawami. A Ivy Collins właśnie wchodziła w dorosłe życie, raz korzystniej, raz mniej, jednak zawsze mogła liczyć na starszego brata, Douga.

Wychowani przez bogatych rodziców, którzy nie mieli dla nich czasu, zajęci pracą i licznymi zawodowymi zobowiązaniami. O ile Doug odnalazł się i stworzył wierną paczkę kumpli, przez nielegalne wyścigi oraz organizację imprez, o tyle Ivy była szkolnym wyrzutkiem. Każdemu bowiem wydawało się, że skoro ma pieniądze, tych, którzy ich nie mają, ocenia z góry. Wcale tak nie było, jednak było jej trudno przekonać o tym rówieśników. Podczas jednego z wyścigów organizowanych przez Ridera, zostaje wyznaczona jako nagroda dla zwycięzcy - Ridera, niegrzecznego chłopca, którego ojciec jest alkoholikiem. Dziesięć godzin spędzonych wspólnie zmienia życie ich obojga. Tylko czy na lepsze?

Znam twórczość Anny Langner i niezwykle niecierpliwie wyczekuję kolejnych tytułów, które mają ukazać się na polskim rynku. To kolejna niegrzeczna historia dwójki ludzi, wchodzących w dorosłość z przytupem. Z jednej strony bogactwo, z drugiej biega. Chęć zaangażowania się kontra pozornie przelotne znajomości bez zobowiązań. Muszę przyznać z pełną szczerością, że autorka znów stanęła na wysokości zadania, a lektura ,,Ridera" była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Tym razem dużą część książki Langner poświęciła nielegalnym wyścigom organizowanym w miasteczku Huntley, w którym wychowywali się nasi bohaterowie. Pojawia się także wątek kryminalno-sensacyjny. Serdecznie polecam. To wspaniała, ponad 440-stronicowa lektura, z którą bardzo przyjemnie spędzisz czas i dostarczy Ci wielu wrażeń.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.    

12 komentarzy:

 1. Myślę, że ta książka byłaby idealna na wakacje lub wolny weekend. : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takie urlopowe dni ten gatunek zyskuje na atrakcyjności. ;)

   Usuń
 2. Kryminalne i sensacyjne nici wplecione w fabułę przyciągają mnie do poznania tej historii. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To tytuł który zapisuje dla znajomej lubującej się w tych klimatach. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja takich książek akurat nie lubię, ale zdaję sobie sprawę, że mają spore grono fanów. W końcu każdy powinien czytać to, co lubi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super że autorka stanęła na wysokości zadania, a czas z jej książka jest miło spędzony.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam twórczości tej autorki, ale ta mnie kusi i przyciąga piękną okładką :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie sięgam często po takie książki, jednak polecę ją kuzynce.

  OdpowiedzUsuń
 8. Autorka potrafi tworzyć ciekawe pozycje i widzę że ta także taka jest.

  OdpowiedzUsuń
 9. właśnie o taką historię pytała mnie ostatnio znajoma, także na pewno polecę :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna historia, porwała mnie w swój świat ;)

  OdpowiedzUsuń