Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 1 września 2021

,,Heart stopper. Buntownicy z Rushmore" Michelle Hercules

,,Heart stopper. Buntownicy z Rushmore" otrzymana z Taniej Książki to kolejna pozycja z Niegrzecznych książek. Sprawdźcie też inne książki dla kobiet w księgarni.      

Choć Michelle Hercules ma na swoim literackim koncie już kilkanaście publikacji, to Polska może poznać ją za sprawą ,,Heart stopper. Buntownicy z Rushmore", książki debiutującej na polskim rynku. Czy czytelnicy zechcą zapisać tę autorkę do grona ulubionych i będą wyczekiwać kolejnych tłumaczeń z niecierpliwością? Jest na to duża szansa. Michelle Hercules ma bardzo plastyczny język, dzięki któremu przez książkę dosłownie się płynie, a kolejne strony niespostrzeżenie przesuwają się do przodu, aż do przeczytania ostatniego zdania, które, zgodnie z prawdą, zapowiada kontynuację serii ,,Buntowników z Rushmore".

Charlie Fontaine, studentka, chętnie biorąca udział w LARP-ach, czyli wymyślonych pozorowanych grach w realnym świecie nade wszystko nie lubi przemądrzałych mężczyzn. Do tego grona z pewnością zalicza się Troy Alexander, gwiazda drużyny futbolowej ,,Buntowników z Rushmore". Nie dość, że na umówiony wywiad się spóźnia, to jeszcze, zdaniem Charlie, zachowuje się w sposób arogancki i nieodpowiedni. Z pewnością tych dwoje nie chciałoby ponownie spotkać się na ulicy. Niestety, w domu, gdzie dziewczyna wynajmowała mieszkanie dochodzi do niegroźnego pożaru i na czas remontu zmuszona jest znaleźć sobie nowe lokum. Dzięki uroczej staruszce z domu starców trafia do domu jej wnuka, który niesamowicie ją intryguje, ale też irytuje. Czy z tych iskier powstanie prawdziwy płomień pożądania? Nic nie jest jeszcze przesądzone.

Michelle Hercules to dość znana pisarka w zagranicznym świecie, dlatego z chęcią sprawdziłam, jak jej twórczość przypadnie mi do gustu. Jak wspomniałam, przez książkę dosłownie się płynie, nie odczuwając znużenia, czy niezręcznych przerw. Charlie to silna osobowość, która dla przyjaciół i rodziny jest w stanie wiele poświęcić. Troy to typ niegrzecznego chłopca, ale... czy na pewno? Jak to zwykle bywa, nic nie jest ani czarne, ani białe. Tak też jest z ich znajomością, która przechodzi różne etapy. ,,Heart stopper. Buntownicy z Rushmore" to publikacja wydana w serii ,,Niegrzeczne książki" i taka też jest. Idealna na zakończenie wakacji albo rozpoczęcie jesieni z przytupem. Mam nadzieję, że na drugi tom cyklu w Polsce nie przyjdzie nam zbyt długo czekać.   

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.    

12 komentarzy:

 1. Na ten moment czytam inny gatunek książek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm, dodałam na półkę na Legimi, ale kiedy przeczytam, nie mam pojęcia 🤔😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Póki co mam na tapecie kilka innych lektur.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lekki klimat w dam raz na jesienne wieczory;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla tych larpów z chęcią zapoznałabym się z pozycją. Po prostu coś oryginalnego i mam nadzieję że to nieco rozwinięto :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezupełnie mój klimat książkowy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ech, kolejny zimny, nieokrzesany, który w głębi serca jest delikatny jak kaczy puch... No ile można?

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czytałam jeszcze tej książki, jednak wiem komu polecić tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam i nie lubię tego typu książek, ale muszę przyznać, że troszkę mnie zachęciłaś. Lubię książki, które lekko się czyta i przez które się płynie, więc kurczę może czas spróbować nowego gatunku ;)
  Zapraszam: mangusie.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Oj nie, okładka mnie odrzuca. W ogóle nie sięgam po takie książki, ale wiem, że są ludzie, którzy bardzo je lubią i chętnie czytają.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zupełnie nie znam autorki, ale i też nie buszuję w tym gatunku literackim, skoro na świecie cieszy się zainteresowaniem, to i w Polsce się przyjmie. :)

  OdpowiedzUsuń