Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 28 sierpnia 2021

,,Złe spojrzenia" Daria Orlicz

 ,,Złe spojrzenia" Darii Orlicz to już kolejny tom serii Katarzyny Misiołek. Jakie wywarł na mnie wrażenie?

Można by napisać, że świat ministrantów, księży był już wielokrotnie poruszany w literaturze. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by po raz kolejny poruszyć taką tematykę w utworze. Tak właśnie stało się w ,,Złych spojrzeniach" Katarzyny Misiołek kiedy to został zamordowany jeden z młodszych ministrantów. Społeczność postanowiła dokonać samorządu na wikarym. Czy to faktycznie on był winny? W sprawę zaangażowała się policja, jednak czy nie była to walka z czasem?

Katarzyna Misiołek zaczęła tworzyć tę serię już lata temu i na szczęście do tej pory kolejne tomy ukazywały się całkiem sprawnie. Atutem na pewno są naprawdę świetne tematy kryminalne, które dzieją się w danej części. Dany temat zaczyna i kończy się w danej części, więc nie trzeba znać wszystkich tomów by dobrze orientować się w kryminalnej warstwie fabularnej. Inaczej sprawa ma się z tłem obyczajowym, które jest kontynuowane już od pierwszej części.

,,Złe spojrzenia" Darii Orlicz to jedna z tych książek, które spokojnie można przeczytać w wolny wieczór. Poszczególne tomy nie są bardzo obszerne, więc ich lektura zajmuje tylko kilka godzin. Dodatkowo dzięki ciekawej intrydze kryminalnej z powodzeniem można miło spędzić czas z taką publikacją, do czego serdecznie Was zachęcam.  

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

11 komentarzy:

 1. coś w sam raz na zbliżające się jesienne wieczory :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło spędziłam czas z tą powieścią i poprzednimi tomami tej serii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie kojarzę tej serii, aczkolwiek czuję, że mogłabym przeczytać tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie miałam okazji zapoznać się z twórczością tej autorki, ale ponieważ prezentuje moje ulubione klimaty czytelnicze, za jakiś czas chętnie wszystko nadrobię. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam serii jaka składa się z tomów i twórczość autorki też mi jest nie znana.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tematyka kościoła wogóle mnie nie interesuje i z pewnością takich książek nie czytam. To nie dla mnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Książka jakoś nie do końca w moim guście. Nie sięgam po książki o takiej tematyce i ogólnie gustuję raczej w lekkich i przyjemnych pozycjach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna okładka i fabuła, która zapowiada się ciekawie. Myślę, że skuszę się na tą książkę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Miło spędziłam czas z tą powieścią i tomem, chętnie skuszę się na kolejny.

  OdpowiedzUsuń
 10. Okładka zachęcająca, jednak nie mój klimat, więc nie siegnę po nią. Autorki niestety nie kojarzę.

  OdpowiedzUsuń