Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 30 września 2021

,,Granice szaleństwa" Alex Kava

 ,,Granice szaleństwa" Alex Kavy to jeden z tych tytułów, w którym coś będzie groziło osobie z grona znajomych Maggie O'Dell.


Nie mam wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o cały dorobek pisarski Alex Kavy. Siostra zna jednak wszystkie jej książki, więc ja także postanowiłam nieco nadrobić zaległości. Wszystkie tytuły z którymi miałam okazję się zapoznać nie są za bardzo wymagające. Idealnie sprawdzą się jako lekkie przerywniki między innymi, trudniejszymi lekturami. Lubię sięgać po takie lżejsze pozycje, bo można miło spędzić z nimi czas. Tym razem mamy do czynienia ze sprawą, która osobiście uderzy w agentkę Maggie O'Dell.

Joan Begley nie sądziła, że jej znajomy, którego poznała przez komputer niekoniecznie ucieszy się na spotkanie z nią twarzą w twarz. Gdy ujrzała metalowy przedmiot w jego dłoni było już za późno na ucieczkę. Co stało się z Joan? Tymczasem Maggie postanowiła wybrać się na poszukanie pewnej zaginionej kobiety, odwiedziła miejsce, gdzie widziano zaginioną ostatni raz i postanowiła bliżej przyjrzeć się tej sprawie. Czy agentce specjalnej także groziło jakieś niebezpieczeństwo? Dzięki niejasnościom nie będzie można oderwać się od tej lektury.

Dobry kryminał powinien być skonstruowany w taki sposób by do samego końca nie domyślić się kto jest sprawcą. W przypadku tej lektury przez głowę przemknęła mi dobra myśl o typowaniu sprawcy, jednak szybko ją od siebie odgoniłam. Przy zdradzeniu jego tożsamości przez autorkę czułam nieco dezorientację, ponieważ niewiele wskazywało na tę właśnie osobę. Miło spędziłam czas z tą lekturą, czyta się sprawnie, jest idealna na wolne popołudnie na jedno dłuższe czytanie.   

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

12 komentarzy:

 1. Kiedyś, lata temu, moja cicoia miała całą serię kryminałów Kavy. Byłam nimi zaintrygowana i chyba w liceum coś czytałam tej autorki, ale wielkiego wrażenia na mnie jej książka nie wywarła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam bardzo podobnie, nazwisko znane, ale jakoś tak zupełnie nie pociągające ;-)

   Usuń
 2. Lubię takie wciągające książki tej autorki i chętnie je czytam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo chętnie sięgam po książki tej autorki. Kilka mam już na koncie. Dziękuje za recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę wreszcie dać szansę twórczość tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli jesteś fanką takich klimatów to na pewno warto :-)

   Usuń
 5. Czytałam o tej książce i mam w planie się na nią skusić. Zapisałam już nawet na listę książek, które chcę zamówić.

  OdpowiedzUsuń
 6. oo taki dobry kryminał to bym sobie chętnie przeczytała, już dawno nie sięgałąm po tego typu ksiązki

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś przeczytałam jedną książkę tej autorki, ale niestety nie przypadła mi go gustu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo lubię kryminały, jednak musi być w nich akcja i logiczny ciąg przyczynowo-skutkoy. Z tego, co przeczytałam, tutaj tego trochę brakuje. Wielka szkoda, bo miałam ochote poznać twórczość autorki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja także nie czytałam książek autorki. Szczerze mówiąc to byłam przekonana, że to mężczyzna jest autorem, a tu taka niespodzianka.

  OdpowiedzUsuń