środa, 29 września 2021

Samodzielny manicure hybrydowy

Samodzielny manicure hybrydowy z pewnością nie jest trudną rzeczą, gdy nabierze się wprawy. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.Manicure hybrydowy na sobie można teraz kupić w promocji w naprawdę atrakcyjnej cenie. Od kilku lat odwiedzam kosmetyczki u których kuszę się na wykonanie na moich paznokciach hybryd. Doszłam jednak do wniosku, że mogę także spróbować swoich umiejętności w domowych warunkach. Na pewno na początku warto doszkolić się w tym zakresie i pomocą może okazać się ten promocyjny kurs. Co dokładnie w nim znajdziemy?


Całość jest przygotowana w ekspresowej pigułce. Trwa tylko ok. 1,5 godziny, więc nie potrzeba wiele czasu na przesłuchanie całości. Własnie z takim założeniem sięgnęłam po niego pierwszy raz. Następnie przy kolejnych etapach można wracać do wybranych materiałów, dogłębniej wsłuchiwać się w słowa pani prowadzącej to szkolenie. Całość jest wyjaśniona krok po kroku, pani czasami się myliła, jednak sama siebie poprawiała.


Wstęp, produkty potrzebne do wykonania manicure hybrydowego, teoria i praktyka. Takie właśnie główne działy znajdziemy w tym szkoleniu. Jak już wspomniałam, nie jest ono za długie. Dzięki nagraniom wideo możemy cały czas obserwować jak pani dokładnie pokazuje swoje kolejne kroki. Warto skusić się na to szkolenie w promocyjnej cenie, jeśli jesteście zainteresowani samodzielnym wykonywaniem sobie hybryd.Na platformie www.quloo.pl można znaleźć wiele kosmetycznych kursów, tym razem w bardzo okazyjnych cenach. Myślę, że warto się nad nimi pochylić, jeśli jesteście zainteresowane tym tematem.  


* lokowanie produktu

11 komentarzy:

 1. Ja mam dwie lewe ręce, więc wolę pójść do kosmetyczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że taki kurs to super sprawa, można samemu pomalować paznokcie w domu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam Quloo i przyznam, że bardzo wiele się tam nauczyłam. Chciałabym zrobić kurs stacjonarny, dla własnej korzyści, ale kiedy jest pandemia to takie szkolenia online są dla mnie bezpieczniejsze i wygodniejsze, więc skorzystałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie mogłabym mieć tak długich paznokci, ale pięknie się prezentują :-) co do hybrydy to jednak zdaję się na profesjonalistów :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam zestaw, ale nie lubię roić paznokci. Używam sporadycznie całego zestawu, częsciej chodzę do kosmetyczki albo maluje zwykłym lakierem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Malowanie paznokci w domu pozwala zaoszczędzić pieniądze, dla mnie super.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem w trakcie kursu. Przyznam że ciekawi mnie czy coś mi pomoże zmienić na lepsze

  OdpowiedzUsuń
 8. Quloo znam i bardzo cenię, ale ja mam dwie lewe ręce do takich prac i nic tego nie zmieni, haha :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja jak zaczynałam przygodę z hybrydami to oglądałam filmiki na YouTube i tak się nauczyłam je robić

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem po kursie wykonywania manicure hybrydowego i co jakiś czas z tej wiedzy korzystam. Muszę przyznać, że tobie wyszło genialnie!

  OdpowiedzUsuń
 11. Paznokcie od dawna maluję sobie sama w domu. Nie zawsze wychodzi idealnie, ale bardzo się staram. Pięknie Ci wyszło.

  OdpowiedzUsuń