Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 8 września 2021

,,Magiczny ekspres. Między światłem a cieniem" Anca Sturm

Od razu po zapoznaniu się z pierwszym tomem skusiłam się na jego kontynuację, czyli ,,Magiczny ekspres. Między światłem a cieniem".


Pierwszy tom serii wywarł na mnie olbrzymie wrażenie, pomysł na fabułę był naprawdę ciekawy, a historia przedstawiona w naprawdę interesujący sposób. Od razu po zapoznaniu się z pierwszą częścią ucieszyłam się, że mogę już zapoznać się z jej kontynuacją. Nie zwlekając więc dłużej sięgnęłam po ,,Między światłem a cieniem", w której co prawda wyjaśnia się nieco z tajemnic pierwszej części, jednak nadal kulminacja najważniejszych wydarzeń została zaplanowana na tom trzeci. Mam nadzieję, że na jego premierę nie przyjdzie nam zbyt długo czekać. O czym jest druga część?

Flinn znajdowała się w pociągu, ale nadal nie wiedziała, co stało się jej bratem. Inni pasażerowie twierdzili, że nic o nim nie wiedzą, jednak czy faktycznie była to prawda? Dziewczyna wysłała kilka wiadomości do matki, by ta się o nią nie niepokoiła. Tymczasem okazało się, że Flinn jest wyjątkowa, choć sama nie zdawała sobie z tego sprawy. Związane było to z jednym ze zwierzęcych bohaterów, o czym dowiemy się w tej części więcej. Czy Flinn miała sprostać czekającym ją zadaniom? Co stało się z jej bratem?

Na uwagę na pewno zasługuje przepięknie wydanie tej pozycji. Już okładka przykuwa wzrok, dodatkowo kartki są sztywniejsze, a fabuła rozbudowana. Początkowo dość wolno zapoznawałam się z tą lekturą, rozkoszując się każdym jej słowem. Z czasem jednak nabrałam tempa, gdyż nie mogłam doczekać się jej zakończenia i odpowiedzi na kolejne pytania. Tych w tej publikacji nie brakuje i nie można narzekać na brak większych wrażeń. Jest to idealna seria dla młodzieży, jednak dorośli lubiący takie historie także świetnie odnajdą się w tym cyklu.  

 Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu Media Rodzina.

14 komentarzy:

 1. słyszałam o tej serii, ale nie miałam okazji sięgnąć, jednak myślę, że będzie to fajna propozycja na zbliżające się jesienne wieczory :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tej serii ale muszę pozna bo jestem mega ciekawa . A więc sięgam po nie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy tom serii wywarł na mnie wielkie wrażenie, chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wciąż mam w pamięci świetny początek serii, już nie mogę doczekać się tej lektury.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mnie właśnie takie recenzje najbardziej motywują do zapoznania się z książką :-)

   Usuń
 5. Po pierwsze piękne jest to wydanie, okładka hipnotyzuje. No i sama historia jest warta uwagi, chętnie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie odnajduję się w takich klimatach, więc to seria idealna dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie są to moje klimaty czytelnicze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Literatura młodzieżowa zawsze znajdzie swoich odbiorców. Warto nadrobić zaległości i skusić się na ten cykl.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie miałam jeszcze okazji zapoznać się z tą serią, ale z chęcią to zrobię. Skoro na tobie wywarła takie wrażenie, to znaczy że jest dobra.

  OdpowiedzUsuń
 10. Pierwszy raz słyszę o tej książce, ale wydaje się ona ciekawa. Jeżeli na Tobie wywarła takie wrażenie, to na pewno pozycja jest godna uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie czytaliśmy jeszcze żadnego tomu tej serii. Czas nadrobić zaległości.

  OdpowiedzUsuń
 12. Pierwszy tom przeczytałam w ciągu jednego wieczoru i poczułam się jak dziecka. W końcu doczekałam się kolejnej części, ale rozpaczam, że nie mogę znaleźć czasu na lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Muszę sobie zamówić pierwszy i drugi tom. Uwielbiam takie historie i z przyjemnością zagłębię się w lekturę.

  OdpowiedzUsuń