Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 2 września 2021

,,Matnia" Przemysław Piotrowski

 ,,Matnia" Przemysława Piotrowskiego to książka niepokojąca, w której napięcie można wyczuć już od pierwszych stron.


Zuza obecnie znajdowała się w nieciekawej sytuacji. Wychowywana bez rodziny jedynie mogła liczyć na swoją bliską przyjaciółkę, którą nazywała siostrą. Miała jednak do spłacenia dwa miliony długu, brak perspektyw na szybkie pozbycie się kłopotu. Została bez partnera, za to w bliźniaczej ciąży. Jej położenie nie było godne pozazdroszczenia. Gdy poznała Marka, faceta z marzeń każdej kobiety, nie zastanawiała się ani chwili i postanowiła się z nim związać. Przeprowadzili się i wszystko byłoby w porządku, gdyby Zuza nie miała pewnych mrocznych przypuszczeń.

Nie miałam wcześniej okazji zapoznać się z twórczością tego autora, więc byłam bardzo ciekawa pierwszego spotkania z jego prozą. Przemysław Piotrowski stworzył tak ciekawą, pełną napięcia powieść, że już od samego początku czujemy atmosferę niepokoju, które towarzyszy Zuzie i czytelnikowi, zapoznającemu się z dalszymi stronami jej historii. Zakończenie, jak w tego typu książkach, wbija w fotel i jest naprawdę świetne.

,,Matnia" Przemysława Piotrowskiego to pozycja, z którą zapoznałam się bardzo szybko. Czytałam naprawdę sprawnie, nie mogłam doczekać się jej zakończenia. Autor naprawdę świetnie stworzył fabułę, nie domyślałam się ani przez chwilę w jaki sposób to wszystko może się skończyć. Jeżeli szukacie niebanalnej lektury z atmosferą napięcia to serdecznie polecam Wam ten tytuł.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

10 komentarzy:

 1. Brzmi calkiem ciekawie, chetnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam różne opinie, odmienne i jestem ciekawa, jak ja odebrałabym tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Źle to zabrzmi, ale lubię takie mroczne klimaty :D Chętnie przeczytam! Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie niepokojące powieści. Dodają emocji w trakcie czytania.

  OdpowiedzUsuń
 5. ooo, dawno czegoś takiego nie czytałam, także na pewno zainteresuję się ta propozycją :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. A mnie ksiązka nie w pełni przekonała, jutro spiszę i wstawię na bloga własne wrażenia czytelnicze. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Miło spędziłam czas z tą powieścią i jestem zachwycona twórczością autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Książka zainteresowała mnie fabułą, zapamiętam tytuł na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń