Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 22 września 2021

,,Nie do naprawienia" Tijan

,,Nie do naprawienia" Tijan otrzymana z Taniej Książki to początek nowej serii znanej autorki romansówSprawdźcie też inne nowości w księgarni.       

Tijan to coraz bardziej rozpoznawalne nazwisko także na naszym rodzimym rynku wydawniczym. Z ostatnio wydanych historii miałam okazję czytać ,,Chłopak na zawsze", opowiadającą o ,,przyjaciołach do łóżka", jednak szybko okazuje się, że to tylko powierzchowna ocena, ponieważ zarówno Channing Monroe oraz Heather Jax skrywają wspólną tajemnicę, o której nikt nie wie. Takie powierzchowne przedstawienie tematu z wychodzącymi na jaw kluczowymi faktami jest także zauważalne w pierwszym tomie nowej serii. Mowa o ,,Nie do naprawienia" Tijan.

Jesse Hunt to tak zwany ,,złoty chłopiec", czego się nie podejmie, zamienia w złoto. Przystojny, istne bożyszcze nastolatek, które tęsknie do niego wzdychają. Wygrywa razem z drużyną zawody, pnie się po szczeblach kariery, jako drugi zdobył pełne stypendium w szkole wyższej. Najlepszy przyjaciel tragicznie zmarłego Ethana, brata Alex Connors, której rodzice po śmierci syna, delikatnie mówiąc, przestali się nią interesować i pogrążyli się w żałobie. Są jednak pewne rytuały, które łączą Alex i Jesse. Choć nie są oficjalnie w związku, m.in. w rocznicę śmierci Ethana pozwalają sobie na chwile zapomnienia i oddanie rozkoszy ciał. Co ciekawe, dziewczyna, rozpoczynająca teraz z koleżankami klasę maturalną, skrycie kocha się w Huncie, jednak on nie jest stały w partnerkach seksualnych, ale prosi, by Alex była mu wierna. Co powstanie z tak diametralnie różnych zdań i poglądów na życie? Tijan nie zostawi nas bez odpowiedzi.

Muszę przyznać, że uwielbiam książki skierowane do nastolatków i o nich, gdzie miłość kwitnie, a bohaterowie są jeszcze niepewni swoich uczuć. Choć ten wiek mam już dawno za sobą, powiem szczerze, że niezwykle wciągnęłam się w tę historię. Alex, przeżywająca żałobę po śmierci brata. Alex, nie mogący pogodzić się ze śmiercią przyjaciela. Tak różni, a jednocześnie tak spójni. Uczniowie Sullivan High School mają przed nami jeszcze wiele do odkrycia. Mam nadzieję, że nie przyjdzie nam zbyt długo czekać na kontynuację ,,Nie do naprawienia". Jest to historia, z którą przyjemnie spędzisz czas, wzdychając nad losem bohaterów. Serdecznie polecam.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.    

15 komentarzy:

 1. Lubię czytać młodzieżowe pozycje, więc czuję się zainteresowana twórczością tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno nie czytałam książek takich dla nastolatek - może kiedyś nadrobię tą pozycję przy długich jesiennych wieczorach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zupełnie nie mój klimat, ale z pewnością polecę ją koleżankom, które kochają tego typu książki <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Romanse to nie dla mnie,ale zycze udanej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. miałam bardzo podobnie, ale czasami lubię sięgnąć i zmienić klimat :-)

   Usuń
 5. bardzo ciekawa ksiazka, zdecydowanie dla mnie. Uwielbiam taką tematykę, zazwyczaj mnie bardzo wciąga :)

  OdpowiedzUsuń
 6. mnie kiedyś bardzo drażniły, ale teraz jak jestem starsza bardzo lubię je czytać, więc może uda mi się sięgnąć :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Teraz raczej stawiam na thrillery i kryminały.

  OdpowiedzUsuń
 8. Klimatycznie nie dla mnie, wyrosłam już z takich powieści, ale wiem, jak ciepło potrafią przyciągnąć czytelniczki. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdarza mi się sięgać po młodzieżówkę, ale częściej po tę, której akcja osadzona jest w naszych rodzimych realiach.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tematyka co prawda nie dla mnie, ale żeby umilić sobie jesienny wieczór sięgną po tą książkę i się z nią zapoznam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. każde umielenie sobie jesiennego wieczoru jest wskazane, zwłaszcza że aura nie zachęca do niczego

   Usuń
  2. No coś TY, jesienna aura jest fantastyczna, nawet kiedy deszczowe dni się trafiają. Mnie bardzo takie klimaty odpowiadają, łapanie chwil na spacery, a potem siadanie w fotelu i czytanie książek. :)

   Usuń
 11. To nie moje klimaty, więc nie mam w planach tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Kiedyś czytałam te nastolatkowe książki , teraz już mi przeszło.

  OdpowiedzUsuń