Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 20 października 2021

,,Fałszywy świadek" Karin Slaughter

Karin Slaughter tworzy naprawdę ciekawe i złożone historie. ,,Fałszywy świadek" na pewno zalicza się do jej świetnych książek.

Całość zaczyna się dość niepozornie. Opiekunka do dziecka wiedziała, że ojciec dziecka zajmuje się różnymi rzeczami, jednak nigdy się tym bardziej nie interesowała. Pewnego dnia jednak przypadkowo odkryła coś co miało sprawić że przetrwa tylko jedno z ich - ona lub on. Minęły lata i bardzo szybko okazało się, że przeszłość wcale nie dawała o sobie zapomnieć. Kto wtedy zwycięsko uszedł z życiem? Co wydarzyło się przed laty? Jaki to miało związek z teraźniejszością i czy ktoś znał prawdę odnośnie tego co zdarzyło się przed laty?

Pozycja jest tak obszerna i wydana w większym formacie, że początkowo może przerażać swoją objętością. Nie ma się jednak czym przejmować, gdyż autorka tak prowadzi akcję, że już od samego początku nie można się od niej oderwać. Z wielkim zainteresowaniem zapoznawałam się z kolejnymi stronami w ekspresowym tempie. Przeszłość znakomicie mieszkała się z teraźniejszością, sekrety ukrywane przez lata stopniowo wychodziły na jaw.

Karin Slaughter w swojej najnowszej powieści nawiązał,a także do bieżącego tematu, t.j. trwającej pandemii. Nie jest to jednak wątek bardzo przytłaczający. Nie chcę zdradzać głównej linii fabularnej, jednak zaręczam, że nie można narzekać na brak zaskakujących zwrotów akcji. ,,Fałszywy świadek" to jedna z tych książek od których nie sposób oderwać się przed przeczytaniem ostatniego zdania. Serdecznie polecam na jesienny dzień.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

11 komentarzy:

 1. Słyszałam, że to świetna autorka, ale nie miałam jeszcze okazji sama przeczytać żadnej jej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie miałam jeszcze okazji jej czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo cenię takich autorów, którzy piszę ambitne, wielopoziomowe książki. Wrato wtedy poświęcać czas na czytanie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam okazji, aby przeczytać tą ksiazkę, ale bardzo spodobała mi się jej fabuła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba nic jeszcze tego autora nie czytałam, a zapowiada się ciekawa lektura.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czyli to całkiem „młoda” książka, skoro tez temat pandemii sie pojawia. Myśle, że coraz więcej książek będzie poruszać ten temat, bo na pewno na długo pozostanie w historii ludzkości.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiada się interesująco, więc będę miała ją na uwadze na przyszłość.

  OdpowiedzUsuń
 8. ciekawa fabuła, super że treść wciąga i zaskakuje. Widzę że przy tej książce żywe emocje gwarantowane!

  OdpowiedzUsuń
 9. Fabuła zapowiada się całkiem interesująco. Nie znam pióra tej autorki, ale chyba czas na poznanie

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeszcze nie miałam przyjemności z tą autorką,ale opis brzmi bardzo ciekawie i myślę,że książka trafiłaby w mój gust czytelniczy.

  OdpowiedzUsuń
 11. ooo mega książka się wydaje. Historia jest pociągająca z tajemnicą. Świetna sprawa. Nie miałam jeszcze okazji czytać nic autroki, więc myślę, że to będzie dobry początek. Kinga

  OdpowiedzUsuń