Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 21 października 2021

,,Panna z Bajki" Katarzyna Michalak

 Katarzyna Michalak po latach przerwy powraca z prawdziwym czytelniczym hitem. Poznaj ,,Pannę z Bajki”.


Bajka to malowniczy domek w leśnej głuszy, gdzie nikt już nie dojeżdża, a i sąsiedzi nie są zbyt uciążliwi. Właściwie poznajemy tylko jednego z nich – księgowego Jantara, który zajmuje się rachunkowością Hanny Ruczaj, właścicielki i mieszkanki domu z Bajki. Kobieta po miłosnym zawodzie boi się zaufać ponownie. Ponadto zmuszona była przewartościować swoje życie i plany na przyszłość. Wykonuje teraz sesje produktowe, a w wolnej chwili tworzy scenariusze filmowe. Nie wierzy jednak, że ktoś byłby skłonny przenieść zdania na duży ekran.

We wszystkich działaniach wspierają ją wierne przyjaciółki z dzieciństwa – Magda, asystentka reżysera Igora Orłowa oraz Lenka, której pasją jest wykonywanie makijażów i marzy o tym, by wykonywać je dla aktorów. Jak to jednak bywa, u nikogo wciąż nie świeci słońce, więc i nasze bohaterki nie są w tym wyjątkiem. Magda zakochana nieszczęśliwie w nieosiągalnym dla niej mężczyźnie, Lenka wciąż szukająca tego jedynego i Hanka wspominająca tego utraconego. Czy rozwiązaniem wszystkich ich bolączek okaże się Randkojmia, portal randkowy dla szukających bratniej duszy? Przekonajmy się.

Katarzyna Michalak to bestsellerowa autorka takich serii jak ,,Poczekajka”, czy wstrząsającej powieści ,,Nie oddam dzieci!”. Z powodów osobistych na kilka lat zniknęła z wydawniczego rynku, jednak ogromnie cieszę się, że wróciła i to z tak emocjonalną i otulającą jak jesienny koc historią rodem z Kopciuszka. Czy dziewczyny doczekają się przewrotnego losu i ich życie się odmieni? Jak to powiedziała Hania, przyjaźń jest najważniejsza i nie do kupienia za żadne pieniądze. Takie przesłanie płynie z ,,Panny z Bajki”. Koniecznie daj sobie czas, by się nią delektować. Myślę, że będziesz zachwycona jak i ja. 

 

13 komentarzy:

 1. Wspaniały pomysł! trzymam kciuki za dalsze wpisy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie przeczytam tę książkę, ponieważ dawno nie czytałam już niczego tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nigdy nie czytałam niczego tej autorka - a zapowiada się bardzo ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Historia rodem z Kopciuszka? To brzmi pieknie! Koniecznie muszę przeczytać tą książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam, ale podoba mi się opis :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Po twoim wpisie wiem ze na jesienne wieczory bardzo by mi pasowała ta książka

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam książek tej autorski, ale Bajka + domek wywołuje u mnie tylko jedno wspomnienie: wakacje z dzieciństwa. Mam w niedalekiej odległości od mojego miejsca zamieszkania ośrodek z domkami wakacyjnymi. Nazywa się właśnie Bajka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. też jestem "na swieżo" po tej lekturze. Nie znałam wcześniejszych dzieł Pani Michalak i niestety nie miałam okazji jej porównać do żadnej poprzedniej powieści autroki. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 9. Bajeczna okładka. Chyba przeczytałabym inne polecane książki autorki Kinga

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo lubię książki tej autorki więc z przyjemnością się skuszę

  OdpowiedzUsuń
 11. Dobrze, że w tej książce poruszane są kwestie związane z przyjaźnią. Coś czuję, że warto tą książkę przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 12. Miło spędziłam czas z tą powieścią i czekam na kolejne autorki.

  OdpowiedzUsuń
 13. Po takiej rekomendacji chętnie sięgnę po proponowaną lekturę.

  OdpowiedzUsuń