Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 19 października 2021

,,Twoja Anatomia" Adam Kay

 Uwielbiam humor Adama Kaya. Gdy okazało się, że napisał książkę dla młodszych czytelników, wiedziałam, ze to będzie hit. I nie myliłam się.

Autor przez wiele lat był lekarzem, więc jego historie przytoczone w książkach są autentyczne. Miałam okazję czytać już dwie publikacje wydane w Polsce - ,,Będzie bolało" i ,,Świąteczny dyżur". ,,Twoja anatomia" choć skierowana do młodszego czytelnika, także przysporzy wiele ciekawostek osobom starszym. Szczerze przyznam, że nigdy nie byłam asem z biologii, ale dzięki nieco prześmiewczemu tonowi i przytaczanym anegdotom, nauka anatomii nigdy nie była tak przyjemna. Poznamy nasz organizm od środka i od wewnątrz, Adam Kay zamieścił wiele ciekawostek, ciekawy jest także dział prawda czy fałsz.

Książka została wydana w większym formacie, w miękkiej oprawie, na blisko 400 stronach. Nie odczuwa się jednak upływu ani nadmiaru informacji, ponieważ autor uporządkował wszystkie wiadomości według działów, co jakiś czas znajdują się także zabawne wtrącenia i rysunki, więc śmiało mogę napisać, ze przez ,,Twoją anatomię" się płynie. Publikację polecam nie tylko nastolatkom, ale każdemu kto chce sobie przypomnieć, z czego składa się ludzki organizm, a przy okazji świetnie się bawić. Adam Kay nam to zapewni. 
 

16 komentarzy:

 1. Skoro piszesz, że świetnie można się bawić, czytając tą książkę, to z przyjemnością po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Propozycja na sympatyczne rodzinne czytanie, zdobywanie i sprawdzanie wiedzy o ludzkim ciele. :)

   Usuń
 2. Autora kojarzę i jestem zaskoczona, że wyszła kolejna jego pozycja, a ja nic nie wiem!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kusisz tą recenzją nie powiem, ale póki co mam inne plany czytelnicze.

  OdpowiedzUsuń
 4. o proszę ksiażka z humorem i jeszcze można cos ciekawego sie dowiedzieć, super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiedze najlepiej zdobywa się z udziałem zabawnych wstawek, szybko wpada do głowy na zasadzie miłych skojarzeń. :)

   Usuń
 5. Książka, na która już wcześniej zwróciłam uwagę, teraz dostaję potwierdzenie, że warto uwzględnić ją w planach czytelniczych. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno znajdzie swoich zwolenników i przeciwników.

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię od czasu do czasu sięgać po takie pozycje, więc będę miała ją na uwadze.

  OdpowiedzUsuń
 8. jakiś czas temu moje dzieciaki bardzo fascynowały się tą tematyką, także na pewno sięgnę :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chcę sprawdzić książki tego autora i chyba od tego tytułu zacznę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna książka dla młodych czytelników i nie tylko. Sama byłam zachwycona podczas czytania :) Nie mogę się doczekać, kiedy moje dziecko podrośnie i będę mogła pokazać mu tę wartościową książkę. Myślę, że każdy rodzic powinien pokazać ją swojemu dziecku, żeby lepiej zrozumiało tajemnice ludzkiego ciała :)

  OdpowiedzUsuń