Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 14 listopada 2021

,,Hunter. Boston Belles" L.J. Shen

   Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Hunter. Boston Belles" to najnowsza powieść autorki fenomenalnej serii, jaką jest ,,All Saints High". Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.

Uwielbiam pióro L. J. Shen, dlatego też niezwykle ucieszyłam się, gdy okazało się, że na rynku pojawi się nowy tytuł jej autorstwa. Tym razem na salony wkracza ,,Hunter", który początkowo miał być postacią drugoplanową w serii ,,All Saints High", jednak Shen tak go polubiła, że postanowiła oddać powieść jemu i klanowi Fitzpatrick. Hunter to niegrzeczny chłopiec, jak to się mówi, zakała rodziny -  nie byle jakiej, jest bowiem następcą rodzinnej firmy naftowej, Royal Pipelines. Jego najstarszy brat to przykład wszelkich cnót, podobnie jak wkraczająca w dorosłość siostra. Dodatkowo Hunter musi borykać się z akceptacją ojca, bowiem nie jest jego biologicznym synem.

Po tym jednak, jak seks taśma z udziałem jego oraz pięciu koleżanek trafia do Internetu, zdobywając gigantyczną popularność, senior postanawia postawić mu ultimatum - pół roku życia w celibacie i czystości albo nici ze spadku. Jak przystało na Fitzpatricka, Hunter po zastanowieniu postanawia podjąć wyzwanie, choć już na samym początku wie, że nie będzie łatwo. Jego ,,nianią" ma zostać startująca i ubiegająca się o udział w igrzyskach olimpijskich w łucznictwie Sailor Brennan, niezwykle konsekwentnie przestrzegająca zasad i dążąca do założonych celów. Z nią życie potentata naftowego zmieni się nie do poznania. Tylko czy na gorsze? To się dopiero okaże.

L. J. Shen stworzyła po raz kolejny historię, od której nie sposób się oderwać. Pierwsze 100 stron zleciało mi migiem i później nie było inaczej. Ciekawie wykreowani bohaterowie. Niegrzeczny chłopiec i ułożona dziewczyna. Każde z nich skrywa jakieś tajemnice, które rzutują na to, jacy teraz są. W powieść wkrada się także drobny element sensacyjny, który dodaje jeszcze uroku całej akcji. Super wykreowana sceneria Bostonu, rywalizacja, staranie się o zajęcie miejsca na podium, także w rodzinie. Gościnnie wystąpią także bohaterowie poznani w serii ,,All Saints High". Prawdziwa gratka dla fanów twórczości L. J. Shen, obok której nie możesz przejść obojętnie! Mam nadzieję, że drugi tom cyklu ukaże się w niedalekiej przyszłości. Jestem ciekawa, komu autorka poświęci dalszą opowieść.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

11 komentarzy:

 1. Nie miałam jeszcze okazji poznać twórczości tej autorki, ale może kiedyś to się zmieni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłośnicy serii na pewno są zadowoleni z tych nawiązań.

  OdpowiedzUsuń
 3. Choć nie do końca jest to mój gatunek, to lubię książki, które naprawdę wciągają i nie sposób ich odłożyć ani na minutę.

  OdpowiedzUsuń
 4. no... nie, nie tym razem. Fabuła zupełnie mnie nie zainteresowała, ale jest to na pewno gratka dla fanów serii

  OdpowiedzUsuń
 5. Co prawda nie znam twórczości tej autorki, ale muszę przyznać, że uwielbiam wszystkie książki z tego wydawnictwa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widziałam ją już u kogoś na Instagramie. Nawet sobie ją chwalił. Ale nie mam jej w planach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie znam tej pozycji. Uważam ,że kiedyś sięgnę po nią. Jestem do niej wmare przekonana.

  OdpowiedzUsuń
 8. Oj fani zdecydowanie mają na co czekać :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyjemnie, kiedy trafi się na ksiązkę, której fabuła i narracja same niosą czytelnika ku przyjemnemu zaczytaniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. O i właśnie takie książki lubię,a ten tytuł z przyjemnością poznam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Osobiście czytam inny gatunek literacki, więc tym razem nie zapiszę tego tytułu na swoją listę nieprzeczytanych książek.

  OdpowiedzUsuń