Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 3 listopada 2021

,,Wielka Panda i Mały Smok" James Norbury

Uwielbiam historie, w których nie ma zbyt wiele tekstu, a ten który jest trafia prosto w serce. Poznajcie ,,Wielką Pandę i Małego Smoka".

Kultowa seria dla dzieci ,,Nawet nie wiesz, jak bardzo Cię kocham" o króliku, który wyznaje swoją miłość z pomocą różnych porównań, zyskała mocną konkurencję. Choć o konkurencji ciężko tutaj mówić, bowiem każda kolejna publikacja niosąca w sobie przesłanie miłości, akceptacji, życzliwości i współczucia jest na wagę złota. W debiucie Jamesa Norbury'ego nie tyle ważny jest tekst, choć on także odgrywa znaczącą rolę, jak obrazki, które idealnie dopełniają całości. Poznajemy Wielką Pandę i Małego Smoka, a wraz z nimi przesłania, którymi powinniśmy kierować się w codziennym życiu.

,,Wielka Panda i Mały Smok" absolutnie nie jest skierowana tylko dla najmłodszych czytelników. Pięknie wydana w twardej oprawie z tasiemką do zaznaczania najbardziej przemawiającego do nas fragmentu, sprawi, że świetnie sprawdzi się jako prezent np. dla nowożeńców, dla osoby wkraczającej w dorosłość, dla tej , która nieco pogubiła się w swoim życiu i szuka drogowskazu. Panda i Smok z pewnością wskażą jej prawidłowy kierunek.

Lektura uczy nas uważności na otaczający nas świat, ludzi. Wszystko dzieje się z jakiejś przyczyny i ma określony cel, nawet jeśli nie dostrzegamy go natychmiast w danym momencie. Jak zobaczycie poniżej, te przesłania są uniwersalne. Książkę można traktować jako listę sentencji, otwierać ją w dowolnym momencie i napawać się spokojem i wiarą w dobro z niej płynącej. Bardzo chętnie zapoznam się także z kolejną odsłoną przyjaźni i bezgranicznego wsparcia Wielkiej Pandy i Małego Smoka, jeśli James Norbury zdecyduje się ją stworzyć. Polecam bezgranicznie!
 Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu Albatros.

14 komentarzy:

 1. Faktycznie czasem mała ilość tekstu może być dużym atutem. Ciekawa okładka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zachwycona tą pozycją i jej wydaniem, jest naprawdę świetna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wydana książka. Czasem faktycznie ważne jest to, co pomiędzy słowami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne ilustracje. Zaciekawiła mnie relacja wielkiej pandzi z małym smokiem. :)
  Oto jak wiele można przekazać za pomocą tak niewielu słów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze jej nie mam a juz ja kocham :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta recenzja bardzo mnie zaintrygowała. Dzięki za ten wpis. Ciekawe jest to, że ta książka nie jest tylko dla dzieci:) Poza tym rysunki - spoko:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cała nasza rodzina zakochała się w tej książce, cudowne przypomnienie, na czym tak naprawdę polega życie. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. jestem oczarowana tą książką, sama się łapię na tym, że przeglądam ją co jakiś czas :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam książeczki dla dzieci. Jak moje dzieci były małe to ciągle kupowałam im nowe ksiązeczki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudowna ksiazeczka dla najmlodszych, bardzo spodobały mi się ilustracje, są urocze ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapowiada się na świetną książkę dla młodych adeptów czytelnictwa ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Czasami mniej tekstu, a książka może wiele przekazać - rzadko spotykam właśnie takie propozycje dlatego ta mnie ujęła i chętnie ją widzę u siebie.

  OdpowiedzUsuń