Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 3 grudnia 2021

,,Bliska znajoma" Piotr Górski

,,Bliska znajoma" Piotra Górskiego to już piąty i zapewne nie ostatni tom serii o Sławku Kruku, który jest nieco na bakier z pojmowaniem sprawiedliwości. 

Od 100 godzin policja poszukiwała zaginionego chłopca, który był gdzieś przetrzymywany przez mężczyznę, którego udało się policji pojmać. On jednak nie chciał podać miejsca jego pobytu i Sławek Kruk ponownie musiał wykorzystać swoje niekonwencjonalne metody, by wyciągnąć z niego prawdę. Udało mu się ją poznać, chłopca uratować, jednak sam trafił na przymusowy urlop. Jego znajomy z młodości i pracy wraz z żoną zaprosili go na kolacje, gdzie miał poznać kolejną panią, znajomi szukali co jakiś czas dla niego partnerki. Niestety, poznanie Leny mogło się skończyć dla obojga tragicznie. 

Jak już kilkukrotnie wspominałam, bardzo cieszyłam się, że miałam pod ręką od razu 5 wydanych tomów serii. Dzięki temu od razu po zakończeniu poprzedniego mogłam sięgać po kolejny. Sławek Kruk to taki policjant, który nie zawsze działa zgodnie z prawem, jednak wykazuje się logicznym myśleniem, szybko chwyta fakty i robi z nich użytek. W tej części także nie było inaczej, co mogło spowodować u niego problemy. 

,,Bliska znajoma" to piąty tom serii w którym po raz kolejny pozornie niepowiązane ze sobą sprawy idealnie łączą się w zgrabną całość. Piotrowi Górskiemu na pewno nie można odmówić lekkiego pióra, gdyż świetnie było zaczytać się w tak przystępnych lekturach.  Warto skusić się na cały cykl, bo choć każda sprawa jest w innym tomie to życie bohaterów i wątki poboczne toczą się dalej swoim rytmem. Jestem bardzo ciekawa kolejnej części tego cyklu.  

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

10 komentarzy:

 1. to nie jest mój klimat, ale chyba znalazlam tom na preent pod choinkę dla Taty!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niw znam żadnego z tomów. Kiedyś muszę to nadrobić, a więc zapisze sobie tą pozycje , żeby pamietac

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam wcześniej o tej serii i jakoś nie trafia one w moje gusta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Już pisałam wcześniej, przy okazji innych tomów, że bardzo chętnie zapoznam się z książką, moje klimaty czytelnicze. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna książka. Muszę zamówić sobie inne propozycje od tego autora, ponieważ wpadły mi w oko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Będę musiała kiedyś koniecznie poznać cala ta serię książek.

  OdpowiedzUsuń
 7. Odkąd skończyłam pierwszy tom z serii nie ruszyłam z nią dalej - jakoś nie do końca w moim klimacie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyjemnie było zagłębić się w taką szybką lekturę w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też lubię czytać tomy jeden za drugim i zdarza mi się specjalnie czekać na ostatni tom serii, by przeczytać wszystko z jednym zamachem. Dlatego rozumiem, że z Krukiem i jego przygodami miałaś podobnie.

  OdpowiedzUsuń