Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 2 grudnia 2021

,,Królowa lalek" Piotr Górski

,,Królowa lalek" to już czwarty tom serii Piotra Górskiego, od której nie sposób się oderwać. Na rynku ukazało się do dziś pięć części.


Po zakończeniu ,,Krewnych" byłam bardzo ciekawa, co wydarzy się w kolejnej części, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawę z policyjną psycholog Moniką. Na początku otrzymujemy jednak nową kryminalną sprawę do rozwiązania. Podczas jednego z towarzyskich spotkań zniknęła kobieta, a następnie znaleziono ciało jej oraz mężczyzny, który pomógł jej odjechać. W sprawę ponownie zaangażowany został Sławek Kruk, choć nic początkowo nie wskazywało na to, by miało do tego dojść. jak zwykle mnogość wątków, spraw, postaci sprawia, że na końcu wszystko łączy się w logiczną całość.

Ta część wprowadza ponownie sporo zamieszania w życie Sławka Kruka. Byłam bardzo ciekawa, jak potoczą się jego dalsze losy. W tym tomie dowiadujemy się także więcej o Monice i o osobie, która chciała jej pomóc. Czy policyjnej psycholog udało się uwolnić z małżeńskiego koszmaru? Seria Piotra Górskiego jest obszerna, porusza sporo wątków, a we wszystkich sprawach pierwsze skrzypce gra Sławek Kruk, który nie boi narażać się osobom postawionym wyżej od siebie. Czy takie rozwiązanie będzie dla niego zawsze szczęśliwe? Nie wiadomo.

,,Królowa lalek" to już czwarty tom, z którym miałam okazję zapoznać się raz za razem. Dzięki temu nie musiałam czekać na kolejne części i zastanawiać się, co wydarzy się później. Pierwsza część rozpoczęła się od pobicia świadka, a to był dopiero początek. Jestem ciekawa, jakie dalsze losy Sławka Kruka poznamy w co najmniej piątym tomie. Serdecznie zachęcam Was do lektury całej serii, jeśli, tak jak ja, lubicie wciągające kryminały. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

13 komentarzy:

 1. Zapoaiwada się świetnie 🥰 koniecznie muszę poznać cała serię tych książek.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mocno zainteresowała mnie ta książka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wbiłaś się w tę serię, lubię, kiedy wszystkie tomy na mnie czekają i mogę się nimi jeden po drugim delektować. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że ta seria mogłaby mi się spodobać, więc chętnie zapiszę sobie tytuł i autora, a za jakiś czas sobie zamówię.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czwarty tom? To brzmi dobrze. Zwykle nie robi się długich serii jeśli nie są choćby dobre. Więc wpisuję na listę do przeczytania w 2022.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. robisz listę na 2022, jestem ciekawa co tam zapisałaś :-)

   Usuń
  2. O rany, na razie jeszcze nawet nie pomyślę o 2022, zakopana jestem w 2021. ;)

   Usuń
 6. jakoś nadal nie przemawia do mnie ta seria, ale wspomnę o niej mojej mamie, może się skusi :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie jest to seria książek po którą sięgnęłabym z przyjemnością. To zdecydowanie nie moje klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 8. Myślę, że nie skusze się na tą pozycję. Jakoś nie jestem do niej przekonana. Mimo to moze ją polecę.

  OdpowiedzUsuń
 9. To może być coś interesującego. Nie znałam wcześniej tej książki, ale mnie zaciekawiła.

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja muszę się przyznać, ze utknęłam na pierwszym tomie i nie potrafię ruszyć dalej :/

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo podoba mi się ta seria i chętnie będę ją kontynuować.

  OdpowiedzUsuń