Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 16 grudnia 2021

,,Facet nie do wzięcia" Katarzyna Bester

   Otrzymany z Taniejksiazki.pl ,,Facet nie do wzięcia" to kolejna powieść autorstwa Katarzyny Bester. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Katarzyna Bester, polska pisarka, szturmem wdarła się na polski rynek czytelniczy i zawładnęła sercami tysięcy Polek. W tym i moim. Nie mogę doczekać się momentu, gdy w zapowiedziach i nowościach pojawia się nowy napisany przez nią tytuł. Powieści są niezwykle życiowe i nie mogę przejść obok nich obojętnie. Wyjątkiem nie jest wydany na początku grudnia ,,Facet nie do wzięcia". Nie wiem, skąd pisarka bierze pomysły na fabułę, ale wszystkie są niezwykle trafione i trafiają idealnie w mój gust. Tym razem temat zostaje poświęcony robieniu kariery przez kobiety, które poświęcają życie rodzinne, by osiągnąć zawodowy sukces. Jak się jednak okazuje, od każdej reguły są wyjątki.

Alek Sabat może nie zawsze marzył o wielkiej rodzinie, ale kiedy zobaczył na imprezie u kuzynki Klarę, pracownicę banku, zakochał się od pierwszego wejrzenia. Wydawać by się mogło, że było to odczucie odwzajemnione, ponieważ młodzi szybko zdecydowali się na ślub, a niedługo później okazało się, że spodziewają się dziecka. Kobieta jednak do samego końca nie odpuszczała pracy zawodowej,a po urodzeniu Hani bardzo szybko zaplanowała powrót do bankowej aktywności i pięcia się po kolejnych szczeblach kariery. Jak się okazało, także jej szef okazał się wart uwagi. Alek nie namyślając się długo, postanowił sam wychowywać Hanię. Praca w hotelu musiała zaczekać... Tymczasem po powrocie z urlopu jego nową przełożoną zostaje Daria Akerman. Na pierwszy rzut oka karierowiczka taka jak Klara, która dąży po trupach do celu. Alek nie wie jednak, że jego pracodawczyni skrywa niejednego trupa... ale w skrytości swego serca.

Katarzyna Bester stworzyła historię niezwykle życiową. Wydaje się i utarte jest w społeczeństwie, że to kobieta, matka Polska będzie zajmować się domem, rodzeniem dziećmi i odrabianiem z nimi lekcji. Tymczasem okazuje się, że panie także mają swoje zawodowe ambicje. Nie potępiam Klary, ponieważ jej wątek po odejściu został bardzo mocno spłaszczony. Nie wiemy, czy żałuje, czy nie chciałaby cofnąć czasu. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zabiega o kontakty z Hanią i to jest przykre, jakkolwiek by na tę sprawę nie spojrzeć. Alek zasługuje na drugą szansę. Daria także, choć wyrzuty sumienia spowodowały, że stała się zimna na kontakty z innymi. Jeśli chcesz poznać fascynujące przygody ,,Faceta nie do wzięcia", a przy tym pozwolić sobie na chwilę zadumy, śmiało chwyć za tę pozycję. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       
10 komentarzy:

 1. Ciekawy opis :) ja lubię książki psychologiczne❤️

  OdpowiedzUsuń
 2. A właśnie wczoraj mi ta okładka mignęła i się zastanawiałam, czy nie kupić sobie. Chętnie uzupełnię biblioteczke o ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Życiowe książki bardzo sobie cenię. Chętnie przeczytam tę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Okładka od razy zachęca mnie do sięgnięcia po ta książkę no i dodatkowo fakt że ja polecasz. Będę musiała przeczytać

  OdpowiedzUsuń
 5. Słyszałam o tej ksiązce, ale na razie sobie ją odpuściłam. Może za jakiś czas się na nią skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tym opisem zachęciłaś mnie do zapoznania się z tą książką. Brzmi bardzo interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 7. Luubię takie życiowe tematy poruszane w książkach. Zapiszę sobie tytuł, ale już w tym roku raczej nie znajdę dla niej czasu.

  OdpowiedzUsuń
 8. coś mi się obiło o uszy, ale nie wiem, czy to przypadkiem nie był film o tym samym tytule. Raczej nie sięgnę, wolę jednak bardziej fantastyczne klimaty

  OdpowiedzUsuń
 9. Zwykle nie czytuję tego gatunku, bo wolę coś mroczniejszego, ale czasem muszę choć jedną taką pozycją zmienić nieco klimat, by ponownie sięgać po mocniejsze książki. Może ta będzie na odsapnięcie od trudniejszych lektur.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo dużo słyszałam o tej książce, więc może kiedyś po nią sięgnę, jednak na razie nie mam w planach.

  OdpowiedzUsuń