Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 17 grudnia 2021

,,Związana z mafią" Ada Tulińska

  Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Związana z mafią" to czwarty tom serii mafijnej. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni


Choć trylogia miała pozostać zamknięta, Ada Tulińska na prośbę odbiorców stworzyła tom czwarty. Przyznam szczerze, że bardzo się z tego powodu cieszę, ponieważ niezwykle polubiłam braci Vedetti. Choć od czasu zakończenia mojej przygody z mafiozami minęło już trochę czasu, stosunkowo szybko zapoznałam się z dopisaną historią Poli i Marcello. Każdy tom to przygody innego z braci/kuzynów klanu, jednak, jak podkreśla sama Tulińska, korzystniej jest czytać je w kolejności wydawania, ponieważ bohaterowie choć pobocznie i bardziej pierwszoplanowo pojawiają się z kolejnymi historiami.

Julia i Filip doczekali się swojej ukochanej córeczki Hani, Łucja i Aleksander planują ślub, a o losach Roberta i Wandy słuch zaginął. Ten ostatni rzekomo miał być wysadzony w samochodzie, a jego wybranka pływać gdzieś w wodnych odmętach. Jaka jest jednak prawda? Tego dowiemy się z publikacji ,,Związana z mafią". Ta książka w dużej części została poświęcona Poli Kawce, przyjaciółce Julki, Łucji oraz Wandy. Pola marzy o tym, by stworzyć swoją serię ubrań, jednak na razie nie bardzo idzie jej przebicie się w świecie mody. Do czasu, aż Marcello składa jej propozycję wydawałoby się nie do odrzucenia. Czy decyzja kobiety była słuszna? Jak się jednak okazuje, los bywa przewrotny i nie wszystko idzie po jej myśli...

Teraz już wydaje się, że seria o rodzinie Vedetti została zakończona, jednak kto wie, czy Ada Tulińska powiedziała naprawdę ostatnie słowo. Szczerze przyznam, że z ogromną przyjemnością zagłębię się w losy rodziny po kilku latach przerwy. Sama autorka zaś zdobywa moje serce każdą kolejną powieścią, która wyjdzie spod jej rąk. Mam pewność, że decydując się na historie autorstwa Tulińskiej, dostanę odpowiednią dawkę emocji, a to bardzo ważne w tym zabieganym świecie. Na szczęście na brak historii nie możemy narzekać. Ciekawie wykreowani bohaterowie, rodzina, która jest w stanie zrobić dla siebie wszystko, i do tego mafijny świat sprawią, że ta seria zapadnie Ci w pamięci na długo. Serdecznie polecam!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.        

12 komentarzy:

 1. Dziś lub jutro zacznę ją czytać. Właśnie kończę inną ksiązkę, a tej jestem bardzo ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam w planach tej serii, bo tego typu literatura zupełnie mi nie leży.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ochotę na jakąś książkę tej autorki. Może uda mi się sięgnąć. Chyba nawet jakąś mam w bibliotece.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mafijne książki to ja uwielbiam. Pochłaniam je jednym tchem i na tą serię mam ogromną chrapkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nadal nie, może za parę lat zmieni mi się gust i się do nich przekonam, na razie mogę polecać innym ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mafijne ksiażki nie są dla mnie. Z trzy może przeczytałam, ale to naprawdę w drodze wyjątku.

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. też nie mogę się przekonać, ale widzę, że temat jest bardzo popularny ostatnio

   Usuń
 8. Ostatnio lubię takie klimaty a więc ta ksiazka jak najbardziej mogłaby mi przypaść do gustu

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie jest to gatunek ani klimat, który lubię w jakiejkolwiek postaci, czy serialu, książki czy filmu. Dlatego nie sięgnę raczej po polecaną tu książkę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ciekawa ksiazka, ale nie do konca jest to mój klimat. Na pewno komus ja pokaze ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Autorkę znam, jednak nie kojarzę tego tytułu. Totalnie nie moja bajka, więc nie siegnę po ten tytuł.

  OdpowiedzUsuń