Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 29 grudnia 2021

,,Pitbul. Mroki Kopenhagi" Anne Mette Hancock

Otrzymany z Taniejksiazki.pl ,,Pitbul. Mroki Kopenhagi" to świetny trzeci tom serii tej autorki. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni

Gdy jakaś książka lub seria mnie wciągnie nie ma możliwości bym odłożyła ją przed przeczytaniem ostatniego zdania. Akurat na tę pozycję trafiłam w przerwę świąteczną, więc bez przerywania sobie pracą na spokojnie mogłam się z nią zapoznać w kilka godzin. Jest to trzeci tom kryminału obyczajowego, który różni się od swoich poprzedników. Dzięki temu widać, że autorka debiutanckiej serii nie ustaje na laurach i cały czas stara się wymyślić coś nowego. Otwarte zakończenie powoduje. że można mieć nadzieję na powstanie kolejnej części. Sprzedano także prawa do ekranizacji całej trylogii, co niezwykle mnie cieszy. O czym jest ,,Pitbul. Mroki Kopenhagi" Anne Mette Hancock?

Tym razem główna bohaterka, dziennikarka śledcza, jest wolontariuszką w hospicjum, gdzie pomaga umierającym przejść na drugą stronę. Jej podopieczny jest już w prawie że agonalnym stanie, jednak z jego słów wynika, że przed śmiercią chciałby by kobieta poznała jeszcze prawda, by leżący na łóżku staruszek mógł rozliczyć się z przeszłością. Heloise postanawia zapoznać się z dokładniejszą przeszłością pacjenta, z którym nawiązała nić sympatii. Czy to co okryła miało zmienić życie umierającego? Dlaczego przez tyle lat nikt nie interesował się pewnymi sprawami i śledztwo zostało bardzo szybko umorzone?

Bardzo cieszę się, że miałam okazję zapoznać się z tym tomem w wolny dzień. Czyta się naprawdę sprawnie, jest średniej objętości i nie sposób się od niej oderwać przez końcem. Nie da się ukryć, że gdy czytelnik myśli, że sprawa zakończyła się całkowicie Anne Mette Hancock zrzuca na niego kolejną fabularną bombę, co sprawia, że przez dłuższy czas nie można wyjść ze zdumienia nad majstersztykiem tej debiutanckiej serii. Każdy tom to inna sprawa kryminalna, jednak życiorys głównych bohaterów toczy się cały czas dalej, co bardzo mnie cieszy. Polecam wszystkie trzy tomy, gdyż są naprawdę świetne. Dawno nie czytałam tak dobrego kryminalnego obyczaju, a Wy macie przed sobą trzy części tego cyklu, z którymi warto zapoznać się w wolne dni. 
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

12 komentarzy:

 1. Dziękuję za rekomendacje, właśnie robię listę książek na styczeń. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam w planach poznać tę serię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, to zdecydowanie twoje czytelnicze klimaty.

   Usuń
 3. Miałam okazję czytać tę serię i jest naprawdę świetna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się, że ta książka mogłaby mnie wciągnąć. Muszę się o tym przekonać i zwrócić na nią uwagę

  OdpowiedzUsuń
 5. Staram się teraz unikać nowych serii, za kryminałami też za bardzo nie przepadam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie slyszalam o tej serii a tu juz 3 topm :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi nieźle. chętnie sobie zapisuję tytuł i zamówię przy najbliższej okazji. Dawno nie czytałam takich książek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiada się całkiem dobrze. Myślę, że chyba dałabym się wciągnąć

  OdpowiedzUsuń
 9. Zastanawiam się właśnie nad tą książką i jestem ciekawa czy mi się spodoba. Zapowiada się fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 10. No proszę i to kolejny dobry tom z serii

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten element zaskoczenia jest moim zdaniem całkiem ciekawy, dałabym szansę książce głównie dzięki temu, że fabuła potrafi zaskoczyć

  OdpowiedzUsuń