Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 28 grudnia 2021

,,New York Splendor" Viviana Milbradt

 Viviana Milbradt to debiutująca pisarka, ale jeśli tak wygląda jej pierwsza powieść, przy kolejnych będzie pożar!


Uwielbiam odkrywać nowe nazwiska na czytelniczej mapie powieści. Przypadkiem w oko wpadł mi tytuł ,,New York Splendor" i postanowiłam sprawdzić, co takiego przygotowała dla swoich odbiorców Viviana Milbradt. Z racji objętości, książka ma ok. 500 stron, początkowo planowałam rozłożenie lektury na dwa dni. Szybko jednak zrozumiałam, że nie będzie to możliwe. To opowieść, która wciągnęła mnie już po przeczytaniu wstępu, a później emocje wylewały się z każdej strony. Do popularnego programu przychodzi Olivia Novakovski, autorka wydanej niedawno powieści ,,Nie przeminęło z wiatrem". Wszyscy zachwycają się znajomością głównej bohaterki Julii oraz sir Butlera. Także prowadzący usilnie próbuje dowiedzieć się, czy Julka ma coś wspólnego z Olivią. Następnie przenosimy się ,,w czasie" i poznajemy tę znajomość od podszewki.

Julia Borne to młoda kobieta, która przebojem przechodzi przez życie. Gdy trafia się możliwość odbycia zagranicznego stażu w Nowym Jorku w gazecie ,,New York Splendor" długo się nie zastanawia. W staraniach wspiera ją jej przyjaciel Dominik, który załatwia jej opiekę. Julka zamieszkuje u Alex, dobrej koleżanki Polaka. Szybko okazuje się, że ma prawdziwy redaktorski talent. Nawet jej przełożona Elizabeth staje się o nią zazdrosna. Tym bardziej, gdy okazuje się, że Anthony Butler, na którego ma ogromną ochotę, interesuje się nową stażystką, nie tylko na stopie zawodowej. Historia rozwija się dynamicznie, do tego stopnia, że nie sposób oderwać się od niej ani na chwilę. A co najlepsze, powstanie kontynuacja!

Viviana Milbradt stworzyła piękną historię, a dzięki zabiegowi wywiadu w studiu dodała całości lekkości i nutki tajemniczości. Do końca snujemy domysły, czy Olivia to Julia, co stało się z jej związkiem. Autorka nie szczędzi bohaterom przebojów, zarówno na tle erotycznym, jak i sensacyjnym. To doskonała lektura, ciekawie wykreowane postaci, tajemnica sprzed lat. Cieszę się, że przez przerwę świąteczną miałam cały wolny dzień, by zapoznać się z nią w całości. Powieść została podzielona na dwie części, a to jeszcze bardziej podgrzało atmosferę. Nie mogę doczekać się, kiedy pojawi się tom drugi. Jestem przekonana, że pisarka przygotuje dla odbiorców kolejny ogień serc i zdarzeń!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Amare. 

8 komentarzy:

 1. Książka jest totalnie w moim guście i z chęcią bym ją przeczytała. Przeraża mnie trochę jej grubość, ale jeśli by mnie wciągnęła to nie dałabym rade

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja przyjaciółka na pewno będzie zainteresowana lekturą tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książkę wpisuję na swoją listę lektur.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że jakiś czas temu chętnie bym po nią sięgnęła. Teraz jednak mam przesyt tego gatunku i nie czuję się zainteresowana.

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie przeczytałabym tą książkę :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Skoro to taka dobra lektura na pewno znajdzie swoich zwolenników wśród miłośników takich książek.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niby coś w moim guście, a jednak mnie do niej za bardzo chwilowo nie ciągnie. Może za jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam nigdy tego nazwiska, ale tak jak Ty bardzo lubię poznawać nowych autorów.

  OdpowiedzUsuń