Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 26 grudnia 2021

,,Uwikłany" Michał Bednarski

,,Uwikłany" Michała Bednarskiego to jedna z tych książek od których nie sposób oderwać się przed przeczytaniem ostatniego zdania.   


Jak się okazało, darmowe badanie wątroby mogło wywołać wiele zamieszania w życiu głównego bohatera. Już po wejściu do przychodni spotkał innego pacjenta, który awanturował się od samego początku. Później można było liczyć na jeszcze więcej wrażeń podczas lektury tej publikacji. Autor stworzył tak zajmującą lekturę, że to co początkowo wydawało się tylko dobrą okazją do skorzystania z darmowego badania okazało się najbardziej emocjonującym dniem w życiu Tomasza. 

Bardzo chętnie sięgam po książki w których już od początku do końca wiele się dzieje. Tutaj autor wyjątkowo dobrze stopniował napięcie i nie mogłam się od niej oderwać. Michał Bednarski co jakiś czas podsuwa czytelnikowi wskazówki, które na końcu splatają się w jedną logiczną całość. Nie mogę nie wspomnieć także o zaskakującym zakończeniu. Jest to jedna z tych książek w których można się zaczytać od początku do końca i bardzo to sobie chwalę. Naprawdę trudno trafić na takie lektury.

Michał Bednarski napisał bardzo interesującą publikację, na którą warto zwrócić uwagę w przyszłości. Czyta się ją naprawdę z dużym zainteresowaniem i sprawnie dzięki dużym napięciu w lekturze. Nie mogłam się od niej oderwać przed przeczytaniem ostatniego zdania i cieszę się że trafiłam na ten tytuł. Serdecznie polecam Wam ten tytuł na przyszłość i mam nadzieję że będziecie zadowoleni z lektury tej publikacji tak samo jak ja.

*Wpis sponsorowany

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Autorowi.

11 komentarzy:

 1. Dam się namówić na lekturę tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo miło spędziłam czas z tą powieścią, jest naprawdę świetna!

  OdpowiedzUsuń
 3. napięcie i oczekiwanie na finał to to co najbardziej cenię w książkach

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię takie stopniowanie napięcia oraz zaskakujące finały. Dają nam gwarancję dobrze spędzonego czasu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytałam i jest całkiem niezła. Fajnie, że jest krótka, zwięzła i na temat i autor skupia się na jednym wątku a nie stu na raz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wcześniej nie spotkałam się z twórczością tego autora. Muszę przyznać, że po Twojej recenzji mam ogromną chęć na przeczytanie tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio mam wrażenie, że dużo rzeczy zależy właśnie od czegoś tak niepozornego i naprawdę mnie to zadziwia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja uwielbiam takie książki, które od pierwszej strony wciągaja bez końca. O tej książce już czytałam i mam w planie ja przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam w planie zamówić sobie tę pozycję, bo czuję, że byłabym wciągnięta w historię od samego początku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie miałam okazji się zapoznać, ale brzmi intrygująco, więc chętnie zmienię ten stan rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. O brzmi bardzo ciekawie, chętnie przeczytam, a nie znałam tego autora wcześniej.

  OdpowiedzUsuń