Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 27 stycznia 2022

,,A ja na Ciebie zaczekam" Magdalena Kordel

  Otrzymane z Taniejksiazki.pl ,,A ja na Ciebie zaczekam" to piękna historia o przeszłości, która ma wpływ na teraźniejszość. Sprawdźcie też inne bestsellery w księgarni


Magdalena Kordel to jedna z bardziej znanych polskich pisarek, które piszą naprawdę świetne i bardzo życiowe historie. Cieszę się że raz miałam okazję brać udział w spotkaniu autorskim z panią Magdą i jej córką Zuzą, gdyż dzięki temu moja kolekcja książek tej autorki wzbogaciła się dodatkowo o autografy. Na półce stoją wszystkie książki Magdaleny Kordel i niedawno dołączyła do nich najnowsza powieść, czyli ,,A ja na Ciebie zaczekam", która znajdzie swoich zwolenników i wywarła na mnie spore wrażenie. Już piszę o czym opowiada ta propozycja, która pozostawiła po sobie miłe wspomnienia.

Bardzo chętnie sięgam po propozycje, w których akcja toczy się dwutorowo, więc tym razem taki zabieg także bardzo przypadł mi do gustu. Za granicą poznajemy kobietę, która mówiła po polsku w majakach mimo tego że jej rodzina wcale nie wiedziała o tym by ta znała ten język. Przeplatane jest to historią Anuszki, która także miała swoje tajemnice i nie mieszkała już z babcią. Jak się okazało, nie tylko tę dwie bohaterki miały coś do ukrycia przed swoimi bliskimi, a odkrywanie tajemnic postaci dostarczało mi wielu wrażeń. Pomysł z prowadzeniem narracji przez kilka osób w przypadku tej książki okazał się niezwykle udany, tym bardziej, że autorka nie podała czytelnikowi wszystkiego na początku lektury.

Wątek kobiety z zagranicy w tym tomie nie jest zbyt rozwinięty w stosunku do opisów życia Anastazji. Dzięki temu autorka trzyma czytelnika w większej niepewności, gdyż nigdy nie wiadomo czy coś nie zostanie wspomniane na temat zagranicznej postaci. Choć w powieści pojawia się temat bombek, świat Bożego Narodzenia i nie tylko to myślę, że jest to jedna z tych uniwersalnych historii, które można czytać nie tylko w grudniowym okresie. Taką historię mogło napisać dla nas życie i jestem bardzo ciekawa w jaki sposób potoczą się dalsze losy głównych postaci. Magdalena Kordel tworzy bardzo interesujące historie od których nie sposób oderwać się przed przeczytaniem ostatniego zdania i to jest właśnie jedna z takich powieści.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

12 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ta książka i czekam na kolejne tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie książki smakują o każdej porze roku, miłośniczki tych klimatów z pewnością chętnie sięgną i po ten tytuł. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Twórczość tej autorki ciągle przede mną. Muszę sięgnąć po którąś z jej pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi sie juz sam tytul, chetnie przeczytam mimo wsYstko

  OdpowiedzUsuń
 5. Opis historii wydaje się być ciekawy, możliwe że spodobalaby mi się ta książka. Teraz jednak muszę wybierać mniej książek bo czasu mam mniej

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytam tego gatunku, więc to ksiązka nie dla mnie. Mam jednak osobę w rodzinie, która dosłownie je pożera, więc polecę jej tę pozycję!

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno przyjdzie czas, kiedy sięgnę po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Opis książki brzmi bardzo ciekawie, a że lubię książki w klimacie świąt, to chętnie kiedyś zapoznam się z tym tytułem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo dużo dobrego słyszałam o tej książce. Ale nie miałam okazji jej jeszcze przeczytać. Muszę to nadrobić.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam w planie w końcu sięgnąć, po jakąś książkę autorki, a da wydaje się być bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kończę to, co czytam obecnie i biorę się właśnie za ten tytuł. Ciekawe jakie tym razem emocje zagwarantuje mi autorka.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie mam w planach tej książki. Opis jak i opinie nie bardzo mnie zaciekawiły, więc sobie odpuszczam te powieść.

  OdpowiedzUsuń