Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 28 stycznia 2022

,,Jak naprawić palanta" Anna Craft

 ,,Jak naprawić palanta" Anny Craft to przewidywalna, ale wciągająca lektura na jeden dłuższy wieczór.

Bardzo lubię zaczytać się w takich lekkich historiach. Z przyjemnością więc skusiłam się na ,,Jak naprawić palanta" Anny Craft. Książka zainteresowała mnie swoją fabułą, więc postanowiłam dać jej szansę. Już od początku wspaniale wciągnęłam się w stworzoną przez autorkę fabułę i nie żałuję, że skusiłam się na to czytelnicze spotkanie. Takie lekkie pozycje, dobrze napisane, które wiadomo jak się skończą też są potrzebne w wolny dzień. Mózg nie może cały czas pracować na najwyższych obrotach, więc przy takiej lekkiej pozycji idealnie można się zrelaksować. Ach, co to były za emocje! Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy. 

Rose Sullivan skończyła dwa kierunki studiów z najlepszymi wynikami, jednak nie zagwarantowało jej to pracy na miarę jej możliwości. Była albo za mało doświadczona, albo miała za wysokie wykształcenie. Przypadkowo przyjaciółka wpadła na to by Rose podmieniła nazwisko na jej przeciętnym dyplomie i starała się o stanowisko stażystki w dobrze prosperującej firmie. Bohaterka postanowiła spróbować swój sił. Bardzo szybko zauważyła, że Alexander Stack jest wredny jako szef, wymyślał jej sporo niepotrzebnych zadań o czym nie wiedziała, a dodatkowo nie szanował czasu pracy swoich podwładnych ani nic o nich nie wiedział. Czara goryczy przelała się gdy przypadkowo w teczce na jego biurku znalazła się instrukcja Rose na temat tego jak naprawić palanta w 10 krokach.

Jak już wspomniałam, praktycznie od początku można spodziewać się takiego zakończenia. Bardzo podobały mi się docinki między Rose i Alexandrem, jej celne uwagi na temat tego jak może ocieplić swój wizerunek. Publikacja jest stosunkowo obszerna, jednak bardzo sprawnie się z nią zapoznałam. Anna Craft stworzyła taką historię od której nie sposób się oderwać. Podobały mi się dobrze wykreowane postacie, przyjaźń na dobre i na złe, powroty, godzenie się, pomoc potrzebującym. Problemów jest tutaj dużo, jednak żaden z nich nie okazał się przytłaczający. Serdecznie polecam miłośnikom lekkich miłosnych książek.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Amare.

13 komentarzy:

 1. Śmieszny tytuł. Ciekawe czy środek jest jest taki fajny jak tytuł. Dawno nie czytałam żadnej książki z tego wydawnictwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tytuł faktycznie śmieszny, też zdążyłam zapomnieć o tym wydawnictwie.

   Usuń
 2. Tytuł z pewnością zwraca uwagę czytelnika i go zaciekawia. Mnie się bardzo podoba, jest chwytliwy i sprawia, że mam ochotę poznać tę książkę w ciemno :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam, że za nic nie chciałabym angażować się w naprawianie palanta, szkoda by mi było na to czasu, jest tyle ciekawszych wyzwań w życiu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wydaje mi się, żeby książce udało się mnie porwać, więc raczej nie sięgnę po ten tytuł w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś czuję, że również mogłaby mi się ta historia spodobać. Uwielbiam gdy między bohaterami iskrzy nawet w postaci słownych docinek.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przyznam, że dawno już nie natrafiłam na książkę z elegancko i z humorem poprowadzonymi słownymi przepychankami między bohaterami. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie czytałam, ale chwilowo się nie skuszę. Miałam okazję ostatnio przeczytać dwie w podobnej tematyce i przeraziła mnie ilość wulgaryzmów. Na razie więc odpuszczę. Wolę zdecydowanie spokojniejsze i delikatne w słowa obyczajówki.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tytuł mnie zaciekawił...to może być świetna książka na wieczorny relax;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Na pierwszy rzut oka na książkę, to tytuł zwraca uwagę i budzi zainteresowanie. Podoba mi się ta propozycja

  OdpowiedzUsuń
 11. Haha, jaki tytuł! Ciekawy nie powiem! Jednak nie jest to książka dla mnie, więc sobie ten tytuł odpuszczę.

  OdpowiedzUsuń