Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 9 stycznia 2022

,,Ja tu jestem szefem" Ada Tulińska

    Otrzymane z Taniejksiazki.pl ,,Ja tu jestem szefem" to kolejna świetna książka autorstwa Ady Tulińskiej. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni


Dodatkowe wolne dni i noworoczne premiery sprzyjają temu, że nie sposób przejść obojętnie obok świetnych tytułów. Ada Tulińska, choć debiutowała stosunkowo niedawno, od razu zawładnęła sercami tysięcy czytelniczek w Polsce. Jej seria mafijna, której niedawno czwarty tom ukazał się na rynku, pojedyncze historie. Wszystkie je jednak łączy jedno - nie można się od nich oderwać przed przeczytaniem ostatniego zdania. Zaczęłam ,,Ja tu jestem szefem" z perspektywą, że przeczytam tylko kawałek, a resztę dokończę następnego dnia. Och, jak w wielkim byłam błędzie, niech będzie fakt, że gdyby nie zbliżająca się północ nic nie zostałoby na kolejny ranek.

Kolejna powieść autorstwa Ady Tulińskiej - ,,Ja tu jestem szefem" - wydana w serii ,,Niegrzeczne książki" obiecuje namiętną historię i taka właśnie ona jest. Diana Liszewska raczej nie kwapiła się do pracy w rodzinnej firmie, w zamian wybierając imprezowanie. W końcu jednak jej przybrana babcia Aldona postawiła weto i wnuczka zmuszona była rozpocząć pracę w firmie ,,Charlotta" zajmującej się sprzedażą polskiego cydru z destylarni pod Warszawą. Kobieta została przydzielona jako asystentka trochę gburowatego na pierwszy rzut oka Nataniela Mazura. Mężczyzna przesiaduje w pracy po godzinach, jednak czy jego ambicja jest tego jedynym powodem? 

Ciekawie wykreowana historia współpracy na linii - dyrektor CEO - dopiero zaczynająca pracę asystentka. Między Dianą i Natanielem iskrzy od pierwszej chwili, jednak szef ma jedną zasadę - żadnych romansów w pracy. Do czego posunie się mężczyzna, by dopiąć swego celu o którym nie wie Diana? Ciekawie wykreowani bohaterowie, wartkie dialogi i pędząca do przodu akcja sprawiają, że najnowsza powieść Ady Tulińskiej w niczym nie ustępuje swoim poprzedniczkom. Jeżeli znasz twórczość autorki, nie muszę Cię specjalnie namawiać, byś sięgnęła po ten tytuł. Jeśli jednak jest inaczej, koniecznie daj mu szansę. Lekka i przyjemna lektura w sam raz na zbliżające się ferie i wolne wieczory. Serdecznie polecam zarezerwować na nią odpowiednią ilość czasu. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

13 komentarzy:

 1. Własnie czekam na tę książkę! I jestem jej bardzo ciekawa :) zobaczymy czy mi się spodoba!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam właśnie na dostawę tej książki, już nie mogę wysiedzieć na miejscu. .AM nadzieję, że mi się spodoba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. dzięki za polecenie, sprawdzę w bibliotece :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Barzo lubię pióro Ady Tulińskiej, to jedna z niewielu najbliższych nowości, które planuję szybko przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam tylko jedną książkę tej autorki. Cieszę się, że jesteś zadowolona z jej twórczości.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam ochotę sięgnąć po tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Balansowanie na wielu granicach, fabuła intrygująco się zapowiada, ma szansę przyciągnąć wiele czytelniczek. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie to już sam tytuł zachęcił do przeczytania książki.. Uwielbiam takie lektury. Tytuł oczywiście już zapisuję na swoją listę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zainteresowała mnie bardzo ta ksiązka dzięki Twojej recenzji. Myślę że chętnie ją przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 12. muszę zobaczyć podobne pozycje :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kojarze książki tej autorki, bo dość dużo widzę ich na bookstagramie. Chyba czytałam jakąś książkę z tego co pamiętam.

  OdpowiedzUsuń