Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 11 stycznia 2022

,,Bad girl" Weronika Sawicka

    Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Bad girl" to literacki debiut Weroniki Sawickiej, od którego trudno się oderwać. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni


Dobrze się stało, że to właśnie Weronika Sawicka oraz jej ,,Bad girl" wygrały konkurs na wydanie powieści organizowany przez ,,Niegrzeczne książki". Nie powiedziałabym, nie wiedząc, że to dopiero debiut autorki. Książka jest niezwykle przemyślana, dopieszczona i porywająca od pierwszej strony. Krótkie rozdziały, idealne wyczucie chwili i stopniowanie napięcia przy relacjach bohaterów, także tych pobocznych to cechy, które wyróżniają tę publikację. Akcja powieści toczy się w Miami, gdzie gorąco jest nie tylko za sprawą temperatury panującej za oknem. Równie namiętna atmosfera panuje w firmie Harrison Develop, zwłaszcza gdy na horyzoncie pojawia się ON.

Alexander Wayne to bez wątpienia gorące ciacho, dla którego nawet najbardziej zatwardziałe pracownice podciągają spódnice wyżej, a guziki koszuli dziwnym trafem same się rozpinają. Także Samantha Parker nie potrafi ustrzec się jego urokowi. Choć jeśli mam być szczera, z Sam sprawa także jest nietypowa. Do pracy przychodzi w prawdziwym kamuflażu - makijaż zakrywający jej tatuaże, peruka skrywające jej niebieskie włosy. Nie ma co, dziewczyna na pewno nie jest pospolita. Odgrywa jednak skromną, a w babcinych ubraniach praktycznie nikt nie zwraca na nią uwagi. Jaki cel ma Samantha, by przeniknąć w głąb świetnie prosperującej firmy? Autorka nie zostawi nas zbyt długo bez odpowiedzi.

Weronika Sawicka pobocznie porusza także temat homoseksualizmu, ponieważ przyjaciel Sam woli własną płeć. Nie jest to jakby wyolbrzymiane, ale nie ma też wzmianki o szykanach ze strony społeczeństwa. Ot, taki akcent i informacja o bohaterze. W ,,Bad girl" nie zabraknie jednak także scen drastycznych, ponieważ nie wszyscy mężczyźni są dżentelmenami. Jednym zdaniem, akcja płynie wartko, nie ma niepotrzebnych dialogów ani sztucznego przeciągania fabuły dla ilości stron. Mam nadzieję, że to pierwsza, ale nie ostatnia powieść autorstwa Weroniki Sawickiej. To doskonały początek, ogień wrze, a później wyleje się prawdziwa gorąca lawa. Pozycja obowiązkowa!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

15 komentarzy:

 1. Fajna recenzja. Właśnie się zastanawiam nad tą książką i widzę, że może mi się bardzo spodobać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo spodobała mi się recenzja tej książki i bardzo jestem nią zafascynowana. Coś czuję, że niebawem zagości ona w moich książkowych zbiorach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Skoro debiut jest tak dobry to nie mam się nad czym zastanawiać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam tę książkę, mam nadzieję że sprawi mi przyjemność jej czytanie. Narazie nadrabiam książki z ubiegłego roku

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna recenzja, ale że to debiut to póki co się wstrzymam. Poczekam na więcej opinii. Poza tym ta okładka też trochę odstrasza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastycznie, kiedy trafi się na książkę, która tak dobrze przylega do naszych czytelniczych oczekiwań. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie jest to może typ literatury, za którym przepadam, ale od czasu do czasu sięgam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajna propozycja, jednak tym razem nie jest dla mnie odpowiednia, ale dziękuję ślicznie i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Słyszałam tej ksiązce, ale się na nią nie zdecydowałam. Mam ostatni przesyt takiej tematyki i gatunku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo spodobała mi się recenzja tej książki

  OdpowiedzUsuń
 11. Książka mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 12. Myślałam nad nią ostatnio w księgarni :) Może następnym razem po nią sięgnę.

  Carrrolina Blog - klik

  OdpowiedzUsuń
 13. Książka mnie zaciekawiła po Twoim opisie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja też się przy niej świetnie bawiłam! Lektura jest ciekawa, od razu nas wciąga i cały czas coś się w niej dzieje! Super :)

  OdpowiedzUsuń