Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 31 stycznia 2022

,,Liściki od Wszechświata" Mike Dooley

Otrzymane z Taniejksiazki.pl ,,Liściki od Wszechświata" to zbiór przesłań, które można czytać w dowolnej kolejności. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni


,,Liściki od Wszechświata" to nowość na polskim rynku wydawniczym. Wypatrzyłam ją w zapowiedziach i gdy nadarzyła się okazja postanowiłam skusić się na tę pozycję. Dawno nie miałam do czynienia z podobną publikacją, więc tym bardziej postanowiłam dań szansę temu wydaniu. Podoba mi się jej oprawa graficzna i prostota przekazu. Gdy odebrałam książkę od razu rzuciłam na nią okiem i byłam bardzo ciekawa tego jak zostanie przedstawiona zawarta w niej wiedza. Jest to zbiór krótkich życiowych przesłań, które mogą być wartościowe dla osób w różnym wieku, jeśli odpowiednio postanowią odebrać te publikację, którą z powodzeniem można przyrównać do różnych wydań z aforyzmami. To wydane jest w miękkiej oprawie z kremowym papierem i prezentuje się bardzo ładnie w domowej biblioteczce.

Jak zapewnia sam autor, jest to jedna z tych publikacji, które można otworzyć na dowolnej stronie, przeczytać dane przesłanie i się nim inspirować. Na danej rozkładówce jest kilka przesłań, więc tylko od odbiorcy zależy na które z nich skuszą się w pierwszej kolejności. Wszystkie są dość krótkie, więc ich lektura zajmuje kilka sekund. O wiele więcej czasu możemy poświęcić na zastanowienie się nad tym co wszechświat chciał nam przekazać. Notek jest tak dużo, że z tej pozycji można korzystać wielokrotnie, a nawet jeśli coś się powtórzy to też nic się nie stanie, bo nie da się tego nauczyć na pamięć. Dodatkowo są tak różnorodne, że na każdy dzień uda nam się znaleźć coś niezwykle interesującego.

Jestem przekonana, że ta propozycja przypadnie do gustu sporym rzeszom czytelników, którzy lubią tego typu pozycje z przesłaniami. Myślę, że idealnie nada się także w roli prezentu dla bliskich nam osób, którym dobrze życzymy. Tego typu propozycja jeszcze bardziej podkreśli nasz miły i przyjazny stosunek do obdarowanego. ,,Liściki od Wszechświata" tego zagranicznego autora to naprawdę ciekawy i niebanalny pomysł nawet na prezent dla samego siebie, bo dodatkowych inspiracji i miłych przesłań w tym zabieramy świecie nigdy nie jest dość. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

8 komentarzy:

 1. Książka mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie pozycje, które można czytać na wyrywki są bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wolną chwilkę łatwo wypełnić refleksyjnymi myślami. :)

   Usuń
 3. Faktycznie wydaje się być ciekawa. PS. Chyba coś tutaj nie tak : dań szansę temu wydaniu

  OdpowiedzUsuń
 4. Kusi mnie, aby w wolnej chwili sięgnąć po książkę, ciekawa jestem tych przesłań, lubię w takie rzeczy wnikać. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To nie jest książka w moim stylu, ale zdecydowanie znajdzie ona fanów i czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka z przesłaniem to jest coś co bardzo lubię i sobie cenię :)

  OdpowiedzUsuń