Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 1 lutego 2022

,,Świat po powodzi" Kassandra Montag

,,Świat po powodzi" Kassandry Montag to dopiero debiut autorki, jednak książka jest dopracowana w każdym szczególe!

Książki ze światem, który może naprawdę mieć miejsce w rzeczywistości są tym bardziej wymagające i nie sposób wyobrazić sobie tego co spotkało Myrę. Zanim jednak o tym wspomnę to z przyjemnością napiszę więcej o autorce. Kassandra Montag napisała wspaniały debiut, który jest dopracowany w każdym szczególe. Powieść jest bardzo obszerna, jednak napisana tak lekkim językiem z zajmującą treścią, że nie sposób się od niej oderwać przed przeczytaniem ostatniego zdania. Jeśli autorka jest początkująca i stworzyła taką cudowną pozycję jestem tym bardziej ciekawa czy jej drugie wydanie także osiągnie tak świetny poziom. Nie zawsze jednak tak bywa, więc tym chętniej będę wypatrywać w zapowiedziach kolejnej pozycji Kassandry Montag.

Myra w czasie powodzi ostatni raz widziała męża oraz swoją kilkuletnią córeczkę. Mężczyzna odebrał matce dziecko i choć minęło kilka lat główna bohaterka nadal nie wiedziała co stało się z jej pierwszą córeczką. Przypadkowo dowiedziała się co mogło zdarzyć się z Row i gdzie obecnie mogło być miejsce jej pobytu. Na pewno nie zamierzała na tej informacji poprzestać. Choć miała już drugą córkę (w chwili powodzi była w ciąży) nie zapomniała o swojej pierworodnej i postanowiła ją odnaleźć. Czy udało jej się tego dokonać? Jakie przeciwności losu i ile innych głosów musiała pokonać by choć spróbować dotrzeć do Row?

Bardzo rzadko sięgam po książki z tego gatunku, jednak tą jestem naprawdę zachwycona. Wszystko jest bardzo dobrze zgrane, bohaterowie są barwni, mają swoje tajemnice. Zawsze bez problemu można odnaleźć się w akcji i choć jest to bardzo obszerna pozycja to naprawdę bardzo sprawnie się z nią zapoznałam. Jest to jedna z tych zajmujących pozycji, które czyta się z zapartym tchem, dlatego warto na jej lekturę przygotować sobie odpowiednią ilość czasu. Ja właśnie tak zrobiłam i tego nie żałuję. Jestem przekonana, że miłośnicy gatunku także nie powinni przechodzić obok tego wydania obojętnie. 

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

15 komentarzy:

 1. Również bardzo miło spędziłam czas z tą powieścią i czekam na kolejne tej autorki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również nie sięgam zbyt często po takie książki, ale ta mnie zaciekawiła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że ta książka jest idealna dla mnie. Chętnie zapiszę sobie tytuł i zamówię ją przy najbliższej okazji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niewątpliwym atutem powieści jest fantastycznie wykreowana postać głównej bohaterki. Chciałoby się, aby więcej takich portretów gościło na łamach stron książek. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znałam wcześniej tego tytuł, ale przyznaję bez bicia, że jest to kolejna książka na mojej liście do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle fantastycznych książek czeka na spotkanie z nami, a przy tej dobrze się bawiłam. :)

   Usuń
 6. Nie znam tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Historia nasączona burzliwą morską przygodą, wiele się dzieje, zmienia się oblicze postaci, akcja przyjmuje wartkie rytmy.

   Usuń
 7. Brzmi bardzo ciekawie, z przyjemnością poznałabym ten tytuł, dawno nie czytałam niczego z tego wydawnictwa, przynajmniej niczego dla starszych czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam o ksiązkach tej autorki. . Jednak widze że jest to ciekawa propzocyja dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę przyznać, że pierwsze słyszę o tym tytule, a lubię poznawać takie katastroficzne historie. Chociaż w filmach chyba bardziej do mnie przemawiają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie odwrotnie, lubię katastroficzne filmy, właśnie dziś na jeden z nich wybieram się do kina, ale to jednak powieści bardziej podkręcają moją wyobraźnię. :)

   Usuń
 10. To co napisałaś o tym tytule brzmi zachęcająco. Kiedy nadarzy się okazja, zainteresuję się tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapowiada sie ciekawie, zapisałam sobie tytuł, mam nadzieję, że znajdę na te ksiażkę czas!

  OdpowiedzUsuń
 12. Gdyby nie Twoja recenzja z pewnością nie sięgnęłabym po tą książkę

  OdpowiedzUsuń