Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 23 stycznia 2022

,,Stan (nie)błogosławiony" Magdalena Majcher

   W życiu prawie każdej kobiety przychodzi taki moment, że pod sercem pojawia się nowy człowieczek. Nie dla wszystkich jednak jest to stan błogosławiony, o czym przekonała się Pola, główna bohaterka najnowszego wznowienia powieści Magdaleny Majcher.


Pola i Jakub. Każdy z trudną przeszłością. Kobieta wywodząca się z domu, gdzie matka miała problem z okazywaniem uczuć i mężczyzna, którego rodzice zginęli, gdy on miał 4 latka. Wychowywany przez ukochaną babcię Anielę, zgadza się z żoną, że na dziecko przyjdzie odpowiedni czas. Innego zdania jest za to matka głównej bohaterki, osoba głęboko wierząca, nie uznająca in vitro ani antykoncepcji. Często jednak jest tak, że to los podejmuje za nas decyzję. Pola spodziewa się dziecka, jednak jest to zdecydowanie ,,Stan nie!błogosławiony".

Magdalena Majcher to matka, blogerka, autorka drugiej powieści, która ukazała się na polskim rynku. ,,Jeden wieczór w Paradise" zebrał skrajne opinie - jedni byli zachwyceni debiutem kobiety, drudzy studzili jej twórcze zapały. Muszę przyznać, że po lekturze jej najnowszej powieści sama zapragnęłam zapoznać się z debiutem. Jestem ciekawa, na ile polepszył się warsztat pisarski Magdaleny Majcher. Wracając jednak do książki ,,Stan nie!błogosławiony" to udana literacka historia, z bohaterami, którzy mogą przypominać nam nas samych lub naszych znajomych. Ludzi, którzy odkładają założenie rodziny na później, którzy zmagają się z trudami dnia codziennego. 

,,Stan nie!błogosławiony" to interesująca historia kobiety i mężczyzny, którzy całkiem nieoczekiwania dowiadują się, że zostaną rodzicami. Okazuje się jednak, że czas oczekiwania narodzin niekoniecznie musi być czasem spokoju i wyciszenia. Bohaterami targają różne emocje, muszą podejmować decyzje, które sprawdzą ich jako ludzi ale i ich związek. Przekonajcie się sami, jaki będzie finał tej historii. 

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu PASCAL.  


13 komentarzy:

 1. Dawno nic tej autorki nie czytałam, a ta powieść brzmi jak coś dla mnie. Życiowo, prawdziwie i bez koloryzowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam tę książkę w pierwszym wydaniu i również gorąco ją polecam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam książki Magdaleny Majcher, ale z tym tytułem się wcześniej nie spotkałam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam okazję zapoznać się z tą powieścią w pierwszym wydaniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Autorki nie znam, ale zaintrygowałaś mnie...

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuł, który może zainteresować moją córkę, tematycznie jeszcze nie dla niej, ale emocje z pewnością przyciągną. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy pomysł na książkę. Mam nadzieję, że rzeczywiście jest dobra. Z dorobkiem pisarskim autorki jeszcze się nie poznałam, ale cieszę się, że dalej pisze mimo krytyki debiutanckiej książki.

  OdpowiedzUsuń
 8. brzmi naprawdę ciekawie. Dałabym szanse tej książce w wolnej chwili :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wydaję się ciekawą historią ale nie ma miałm jeszcze okazji jej czytać

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytałam jedną książkę tej autorki pt. " Cud grudniowej nocy" i bardzo mi się podobała. Tej nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo lubiłam książki autorki, aż wstyd ale dawno nic nie czytałam od Niej :/

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie ciągnie mnie do takich historii, z reguły są dość przewidywalne, więc tym razem książka nie dla mnie niesety.

  OdpowiedzUsuń
 13. Opis nie przypadł mi do gustu, więc raczej po nią nie siegnę. Wolę inną literaturę.

  OdpowiedzUsuń