Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 9 lutego 2022

,,Księżniczka w sercu" Connie Glynn

 ,,Księżniczka w sercu" to czwarty już tom serii ,,Kroniki Rosewood". Znów wrócimy do szkoły, gdzie Mistrz Lewiatan rozpościera skrzydła swej władzy coraz szerzej.
Są takie serie, na których kontynuacje czekam z niecierpliwością i książki Connie Glynn z całą pewnością do nich zaliczają. Choć ,,Księżniczka w sercu" jest moim zdaniem delikatnie słabsza, niż poprzedniczki, nie przeszkodziło mi to, by ponownie wrócić do Rosewood Hall i razem z przyjaciółmi rozwiązać zagadkę. To powieść pełna magii, teoretycznie niełączących się ze sobą wątków oraz przyjaźni, którą dzieli cienka linia od niedozwolonej miłości. Znani nam już z poprzednich części Lottie, jej przyjaciel Ollie, księżniczka Eleanor Wolfson oraz jej partyzan Jamie ponownie zmierzą się z Mistrzem Lewiatanem, którego tożsamość poznali w końcówce poprzedniego tomu.

Ellie chciała być jak inne nastolatki, dlatego podjęła naukę w Rosewood Hall. Jako następczyni tronu Maradawii nie mogła jednak ujawnić swojej prawdziwej tożsamości, dlatego razem z Lottie wpadły na przypadkowy pomysł, by to ta druga udawała księżniczkę. Mistrz Lewiatan jednak nie pozostaje bierny, chce przejąć władzę w królestwie, a przy tym sterować uczniami szkoły za pomocą metody Hameln. Do czego doprowadzą te wszystkie wydarzenia? Czy przyjaciołom uda się im wyjść z nich z podniesioną głową? Nic nie jest jasne, a my już teraz wiemy, że powstanie także piąty tom.

Connie Glynn stworzyła ciekawą serię książek nie tylko dla nastolatków. Sama bardzo chętnie przenoszę się w ten tajemniczy, magiczny i nieco sensacyjny świat, by razem z bohaterami odkrywać kolejne tajemnice i rodzinne powiązania ze szkołą Rosewood Hall. Piękne okładki dodatkowo przyciągają wzrok, a jeśli jeszcze nie znasz tej serii, mam dla Ciebie świetną wiadomość. Otrzymałam wczoraj informację, że od 9 lutego przez dwa tygodnie wszystkie poprzednie części będzie można kupić z fantastycznym rabatem – cena każdego z trzech wcześniejszych tomów spadnie aż o 35%. Akcja ma miejsce w salonach Empik lub na empik.com

Zamów starsze tomy z serii „Kroniki Rosewood” w promocyjnej cenie!
https://bit.ly/connie-glynn-promo 

9 komentarzy:

 1. Bardzo zainteresowała nie ta propozycja. Dobrze, że jest promocja na pozostałe tomy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię takie opowieści, gdzie pojawia się kostium, historia i emocje. Gosia B.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już wyrosłam z książek dla nastolatek, ale jeszcze jakieś 20 lat temu pewnie bym po nią sięgnęła ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie córka jeszcze czyta, czasem jej towarzyszę w lekturach, ale też już powoli wyrasta. :)

   Usuń
 4. jestem już za stara na takie książki, ale kiedyś pewnie byłabym zadowolona

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj, to już chyba lektura nie dla mnie ;) Ciekawe, czy moja córka będzie chciała takie książki czytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podejrzewam że moje młodsze kuzynki byłby bardzo zainteresowane książką, ale ja nie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czwarty tom a ja jeszcze nie zabrałam się za poprzednie, ale może kiedyś przysiądę do całej serii na raz. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Też mam takie serie na, których kolejne tomy czekam. Np. Prawdziwe Historie, Wydawnictwa Znak.

  OdpowiedzUsuń