Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 8 lutego 2022

,,Projekt Księżna" Sabrina Jeffries

 Otrzymany z Taniejksiazki.pl ,,Projekt Księżna" to pierwszy tom nowej serii, mega wciągającejSprawdźcie też inne nowości w księgarni


Uwielbiam książki, które można zaliczyć do miana romansów, czy powieści historycznych. Jeśli natomiast mam to połączenie, choć w namiastce, jestem niezwykle szczęśliwa. ,,Projekt Księżna" to pierwszy tom serii, która ukazała się na naszym rodzimym rynku. Autorka, Sabrina Jeffries, pisze niezwykle klimatycznie i wciągająco. Przenosimy się kilkaset let wstecz, gdy aranżowanie małżeństw było na porządku dziennym. Jak wybrzmiało w tekście, damom nawet nie przychodziło do głowy związywać się z mężczyznami, którzy nie mogli zapewnić im godziwego życia w określonej stopie. Wyjątkiem jest Fletcher Pryde, syn wdowy, który jako 10-latek został oddany, zgodnie z testamentem, na wychowanie u wujostwa. Od tego czasu niechętnie odwiedza matkę i przyrodnie rodzeństwo. Dlaczego tak się działo? 

Przez bardzo długi czas pozostaje tajemnicą, co takiego spotkało Graya w posiadłości opiekunów. Faktem jednak jest, że umiera kolejny ojczym, a mężczyzna nie może pozostać obojętnym na proszący list matki. Przybywa do dworu, gdzie mają rozpocząć się zajęcia przygotowujące do debiutu jego siostry oraz kuzynki Beatrice Wolfe. To ta druga zawładnie głową i sercem królewskiej mości. Muszę przyznać, że choć początkowo wydawało mi się, że ta książka jest jakaś taka bez polotu, bardzo szybko zmieniłam zdanie. Super miło spędziłam czas z ,,Projektem Księżną". To nie tylko romans, ale i nieco oddane realia historyczne epoki, co bardzo przypadło mi do gustu. 

,,Projekt Księżna" Sabriny Jeffries to pierwszy tom nowej serii wydanej w Polsce. Ciekawa jestem komu autorka poświęci większą część historii w kolejnych częściach. Ciekawie wykreowani bohaterowie, pańskie i mniej pańskie odzywki to to, co napędza fabułę do przodu. Z duetem Graya i Beatrice nie sposób się nudzić. Serdecznie polecam na wolne popołudnie, nie sposób się od niej oderwać. Nie mogę doczekać się kolejnej książęcej historii. Mam nadzieję,  że nie będę musiała na nią czekać zbyt długo.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.       

13 komentarzy:

 1. Lubię romanse historyczne, ciekawi mnie jak tu zostało oddane tło historyczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, że nie sposób oderwać się od książki, w końcu takiego właśnie efektu spodziewamy się sięgając po przygody czytelnicze. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie przepadam za historycznymi romansami, oj to zdecydowanie nie moje klimaty, wolę to co się dzieję tu i teraz

  OdpowiedzUsuń
 4. Dawno nie miałam okazji czytać nic z tego gatunku, więc chętnie się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie jestem przekonana do romansów historycznych. Jakoś mnie do nich nie ciągnie. Czytałam jeden i się okropnie wynudziłam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie czytałam niestety :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja właśnie czekam na swój egzemplarz i czuję, że zakocham się w niej od pierwszej strony!

  OdpowiedzUsuń
 8. Widziałam w nowościach tę książkę, ale nie skusiłam się na nią. Ostatnio przybyło mi kilka nowych tytułów, ale staram się nadrabiać te z tamtego jeszcze roku

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi akurat romanse historyczne nie podchodzą - ale o gustach się nie dyskutuje i każdy ma jakieś tam upodobania :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Właśnie się zastanawiam nad tą książką i muszę przyznać, że bardzo mnie zainteresowałaś swoją recenzją .

  OdpowiedzUsuń
 11. Zaczynam poważnie zastanawiać się nad zakupem tej książki. Myślę, że przypadnie do gustu mnie i mamie.

  OdpowiedzUsuń
 12. ciekawa treść teastamentu odnośnie wychowania chłopca. Fajnie że miło spędziłaś czas z tą ksiażką

  OdpowiedzUsuń
 13. Ostatnio też skusiłam się na romans i nie zawiodłam się, może częściej będę sięgać po ten gatunek?

  OdpowiedzUsuń