Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 4 lutego 2022

,,Miłość na kredyt" Sandra Robins

 Sandra Robins to autorka takich powieści jak ,,Miłość na sprzedaż", czy ,,Miłość na kredyt". Bardzo miło spędziłam czas z jej twórczością.

Na początek postanowiłam przeczytać ,,Miłość na sprzedaż", w której poznajemy Sarah, zmuszoną przez życie do podjęcia pracy w Rezydencji. Bardzo szybko jednak okazuje się, że syn właściciela, Borys, zakochuje się w niej z wzajemnością i Sarah nie musi sprzedawać swojego ciała w luksusowym domu publicznym. To właśnie tam poznaje Amy, której poświęcony jest drugi tom. ,,Miłość na kredyt" to utrzymana w dość lekkim tonie historia dziewczyny, która po dwóch latach postanawia odejść ,,z branży" i zacząć wszystko od nowa. Największym problemem jest jednak to, by sama przestała o sobie myśleć, jak o pani do towarzystwa i świadczenia seksualnych usług.

Amy za namową Sarah zaczyna staż w salonie fryzjerskim i to zajęcie sprawia jej naprawdę mnóstwo radości. To właśnie tam jednym z jej klientów jest Lucas Foster, wyśmienity zawodnik i gwiazda hokeja, który po ostatnich wydarzeniach musiał zejść z tafli lodu. Ucieka od mediów, ludzi i przygarnia bezdomnego psa. On udaje i ona udaje. Amy ubiera się w babcine ciuchy, nosi okulary, zatraca siebie. Lucas z kolei nie chce być rozpoznany, dlatego też ubiera się w sposób inny, niż przystało na światową sławę. Kobieta obiecuje sobie, że się nie zakocha. Mężczyzna nie szuka stałego związku. A przynajmniej tak im się wydaje...

Sandra Robins po raz kolejny stworzyła powieść, od której trudno było mi się oderwać. Choć każda część poświęcona jest innej bohaterce, to jednak wydarzenia są ze sobą powiązane, więc proponowałabym zacząć lekturę od początku. Jak zapowiada autorka, kolejny tom będzie poświęcony Sue, ciotce Borysa, które opiekuje się i zarządza Rezydencją. Pozornie lekka lektura, która odsłania nasze ciemne strony i lęk przed tym, jak będziemy ocenieni przez innych. Serdecznie polecam.

 Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Amare.

18 komentarzy:

 1. Dobrze, że drugi tom trzyma poziom i też Ci się podobał.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tomu pierwszego, ale ten wydaje się ciekawy i mogłabym sobie zamówić całą serię :) Myślę, że dobrze bym się z nią bawiła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie są to moje klimaty czytelnicze, jednak swego czasu tematyka krytyki i oceniania przez innych była mi bliska. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie czytałam. może warto?

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi bardzo ciekawie, brakuje mi obecnie książki, w której mogłabym bez reszty zatonąć.

  OdpowiedzUsuń
 6. O! to brzmi całkiem ciekawie, muszę sprawdzić, czy jest na Legimi to może jeszcze dziś po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne babskie książki, chętnie zdobędę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Słyszałam o książkach tej autorki, ale nie miałam okazji ich czytać. Może za jakiś czas sprawdzę jej debiut. ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię to uczucie, kiedy za nic nie można oderwać się od książki, zawłaszcza mój czas i uwagę. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Przekonałaś mnie bo bardzo lubię czytać takie historie a z ksiązkami tej autorki jeszcze się nie spotkałam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Twórczość tej autorki nie jest mi jeszcze znana, ale może to się zmieni.

  OdpowiedzUsuń
 12. Niezbyt często sięgam po taką właśnie tematykę, ale wiem, komu z całego serca polecę tę książkę 😊

  OdpowiedzUsuń
 13. Przyznaję, że bardzo lubię książki tego typu, a Twoja recenzja przekonała mnie, aby sięgnąć po tę pozycję.

  OdpowiedzUsuń