Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 2 lutego 2022

,,Skorumpowani" Dan Winslow

,,Skorumpowani" Dana Winslowa to kolejna z nowości Harper Collins od której nie sposób się oderwać przed końcowymi scenami. 

Z przykrością muszę stwierdzić, że doba jest niestety za krótka i choć bym chciała to nie dam rady poznać tych wszystkich ciekawych premier i starszych tytułów, które czekają na mnie na przeczytanie. Gdy jednak w zapowiedziach zobaczyłam ,,Skorumpowanych" doszłam do wniosku, że bardzo dawno nie czytałam nic podobnego i z całą pewnością będę musiała skusić się na książkę Dana Winslowa. Tak też się stało i krótko po jej otrzymaniu od razu zabrałam się za jej lekturę. Dodatkowym motorem napędowym był fakt, że dawno nie czytałam nic z tego gatunku i chciałam zobaczyć co autorowi udało się stworzyć. Zaręczam, że na nudę nie można narzekać, a sensacja goni kolejną zagadkę i tajemnicę, które w końcu wyjdą na jaw.

Już sam tytuł sugeruje to, że będziemy mieli okazję zapoznać się z historią bohaterów, który nie rezygnowali gdy proponowano im łapówki, czy inne korzyści. Głównym bohaterem został właśnie taki policjant, który przyjmował prezenty. Niestety, w sprawę zaangażowały się inne organy, które postanowiły zrobić porządek z tymi, który byli stróżami prawa, ale sami go nie przestrzegali. Główny bohater został postawiony przed trudną decyzją. Mógł donieść na kolegów lub samemu pójść do więzienia. Wtedy jego dzieci nie miałyby zapewnionych studiów ze względu na słabą sytuację materialną. Jaką decyzję podjął Denny Malone?

Pozycja jest o tyle ciekawa, że taka sytuacja może zdarzyć się każdemu z nas. Jesteśmy nieraz stawiani przed wyborem czy zachować czyste sumienie czy może na kogoś donieść, zachowując przy tym twarz. Nie jestem za donosicielstwem, jednak byłam bardzo ciekawa w jaki sposób postąpi Malone. Mógł zawieść rodzinę lub przyjaciół-policjantów. Sam musisz przekonać się jaką decyzję podjął, a zaręczam, że nie była ona łatwa. Cokolwiek by nie zrobił, i tak ktoś był poszkodowany. Dan Winslow stworzył życiową sensacyjną pozycję, którą czyta się niezwykle lekko i sprawnie.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

13 komentarzy:

 1. Płynna narracja, wartka akcja, intrygujące warstwy fabuły, sensacyjne elementy i dreszczyk emocji.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie napisana recenzja, dzięki :) Z chęcią sięgnę po tą książkę

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaciekawiłam sie bardzo ta recenzją, koniecznie musze zdobyć książkę

  OdpowiedzUsuń
 4. Wśród moich najbliższych znajdzie się odoba która chętnie by przeczytała tą książkę i jej ją polecę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety muszę się z Tobą zgodzić, zdecydowanie więcej książek chciałabym przeczytać niż kiedykolwiek będę w stanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podoba mi się ta propozycja i chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta pozycja wydaje mi się niezwykle interesująca, dlatego też zapisuję sobie tytuł i zamówię ja przy najbliższej okazji.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fabuła tej powieści wydaje się ciekawa i na prawdę intrygująca. Nie jest to może książka pierwszego wyboru, ale zapiszę sobie ten tytuł na zaś.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja nie wiem, co ze mną się stało, ale mnie jakoś mało zapowiedzi ciekawi. Co do recenzowanej książki, brzmi ciekawie, lubię takie wątki z dylematami.

  OdpowiedzUsuń
 10. Moja doba też nie chce współpracować i niestety na książki, które chciałabym przeczytać często brakuje czasu!

  OdpowiedzUsuń
 11. Po tego typu książki sięgam z wielką przyjemnością, niemal nigdy nie rozczarowują ;)

  OdpowiedzUsuń