Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 18 marca 2022

,,Apostata" Łukasz Czarnecki

 Zagłębienie się w nietuzinkową lekturę tej książki na pewno przyniesie odbiorcom wiele wrażeń.

Sięganie po nowych twórców stało się ostatnio w moim przypadku dość znamienne. Bardzo cieszy mnie fakt, że wydawnictwa nie zamykają się na pióra nowych autorów, o czym świadczy obecność nowych nazwisk w ostatnim czasie. Z tego też powodu od kilku miesięcy możecie czytać u mnie sporo o debiutach i ,,Apostata" Łukasza Czarneckiego jest jedną z tych nowości, na które zwróciłam uwagę w wolnej chwili w ostatnim czasie. Jestem przekonana, że tak niesztampowa pozycja na którą warto zwrócić uwagę na pewno znajdzie swoich odbiorców.  

Całość wygląda świetnie i z tego też względu warto zwrócić uwagę na tę lekturę. Początkowo wszystko zaczyna się od znalezienia martwego mężczyzny, którego przyczyny śmierci były początkowo bardzo niejasne. Potem na jaw wychodzą nowe fakty, nie brakuje także magii i robi się wciągająco. Nie jest to może pozycja dla każdego z nas, jednak na pewno znajdzie się grono osób, które z przyjemnością skuszą się na tę lekturę. Polecam zainteresowanym połączeniem różnych gatunków i świeżością w polskiej literaturze.  

10 komentarzy:

 1. Taki mix gatunków na pewno jest ciekawy i nie sposób oderwać się od tej lektury.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię twórczość Lovecrafta, chętnie też spoglądam na inspirację nią u innych autorów. :)

   Usuń
 2. Tytuł krąży wokół mnie, na razie odmawiam spotkania z nim, bo sporo innych książek czeka, ale za jakiś czas z pewnością po niego sięgnę. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem przekonana, że ta książka zainteresuje wielu czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem czy sięgnę po ten tytuł, bo do przeczytania mam sporo innych książek.

  OdpowiedzUsuń
 5. dałabym szansę tej książce, lubię taką świeżość od czasu do czasu :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo intrygująca historia. Chętnie poznam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem zachwycona takim nietypowym wydaniem książki - z intrygującą okładką bez napisów.

  OdpowiedzUsuń