Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 16 marca 2022

,,Heart Breaker. Buntownicy z Rushmore" Michelle Hercules

   Otrzymana z Taniejksiazki.pl ,,Heart Breaker. Buntownicy z Rushmore" to idealna propozycja na wolny dzień. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.   

 

Miło można spędzić czas z tą lekturą i z przyjemnością zagłębiłam się w tę pozycję. Jest to typowy romans na który można zwrócić uwagę w ramach relaksu po trudnym dniu. Jest to drugi tom serii, jednak każdy tom opowiada o innych głównych bohaterach. Z tego też powodu można zapoznać się z tą nietuzinkową książką bez znajomości pierwszej części. Jestem tak zachwycona tą lekturą, że nie mogę doczekać się już trzeciego tomu. O czym jest pozycja ,,Heart Breaker. Buntownicy z Rushmore" Michelle Hercules?

Jane Alexander to dziewczyna wychowywana przez toksyczną matkę która za wszelką cenę chciała by ta dostała się na tę uczelnię, którą ukończył ojciec bohaterki. Prawie dorosła kobieta wolała jednak uczelnię w Rushmore. Bycie przykładną uczennicą także przestało być nadrzędnym celem jej życia. Z tego też powodu podstępem postanowiła stracić dziewictwo z miłością swojego życia, Andreasem Rossim. Chłopak wychowywany przez ojca, który znęcał się nad nim fizycznie także postanowił ugiąć się obowiązującym zasadom. Czy gdy dowie się co zrobiła Jane nadal będzie chciał z nią być? Młodzieńcza miłość bywa pełna uniesień, ale i tragizmu. Z zaciekawieniem śledziłam dalsze losy znajomości Jane Alexander i Andreasa Rossi. Michelle Hercules idealnie stopniuje napięcie, a wydarzenia przez nią spisane są tak intrygujące, że nie sposób oderwać się od tej lektury.

Dobrze wykreowani bohaterowie, którzy mogą stanowić odzwierciedlenie rzeczywistych ludzi to wspaniała propozycja dla tych, którzy szukają takich życiowych historii. Jane i Andreas to dwójka młodych ludzi skrzywdzonych przez los, którzy muszą poradzić sobie z jego przeciwnościami. Czy w ich przypadku jest to jednak możliwe? ,,Heart Breaker. Buntownicy z Rushmore" Michelle Hercules to jedna z tych książek które mogą być ciekawą lekturą na wieczór i można zaczytać się w nich bez reszty. Czekam także na inne powieści autorki, które będą wydane w przyszłości w Polsce. Jestem przekonana, że to klasa sama w sobie i nie należy zastanawiać się przed sięgnięciem po ten tytuł.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.         

13 komentarzy:

 1. Dobrze, że jest się czym zachwycić i co nadrabiać w najbliższym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie książki lubię i często po nie sięgam. Bardzo fajna propozycja na wiosenny wieczór.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czuje, że jest to bardziej młodzieżowa lektura. Ale ja takie bardzo lubię, więc chętnie bym ją przeczytała.

  OdpowiedzUsuń
 4. nie jest to książka dla mnie, ale widzę spore zainteresowanie nią, także będę polecać :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę, że to całkiem ciekawa książka, w sam raz na jakieś wiosenne popołudnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Może kiedyś skuszę się przeczytać tą książkę, ale na ten moment czekają na mnie inne tytuły :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na wiosnę dobrze się czyta takie nieco lżejsze lektury. No i oczywiście myślimy wtedy o romansach :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To już nie mój target wiekowy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie potrafię wczuć się w takie gorące klimaty, ale wiosna rządzi się swoimi prawami, ten gatunek w najbliższych miesiącach będzie zyskiwał na popularności. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Lubię sobie czasami sięgać po tego typu książki. Takie życiowe historie mocno mnie wciągają i pozwalają się wyciszyć czy zrelaksować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najważniejsze, to kierować się tym, co w danym momencie potrzebujemy, to co nas bawi, pozwala oderwać się od zwykłej codzienności. :)

   Usuń
 11. Książka i cała historia mogłabyć ciekawa, jednak nie wiem czy jest ona dla mnie. Wolę czytać coś innego, jednak zapiszę tytuł, może w wolnym czasie po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 12. To taki typ ksiażki na jeden wieczór, więc pewnie w końcu po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń