Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 3 marca 2022

,,I będę Cię kochać aż do śmierci" Anna Kasiuk

Miłość, która przetrwa wszelkie przeciwności losu. Czy doświadczą jej bohaterowie ,,I będę Cię kochać aż do śmierci” Anny Kasiuk? Znasz tę publikację?


To było uczucie niczym błyskawica. Rita i Tomasz stanowili piękną parę. Do czasu, aż w wyniku impulsywnego zachowania mężczyzna trafił do więzienia, a kobieta dowiedziała się, że spodziewa się dziecka. Warunki nie sprzyjały temu by sama wychowywała syna, dlatego wyprowadziła się na Mazury, gdzie spotkała swojego męża, Jana. Jak się dość szybko okazało, ten nie stronił od alkoholu i bajkowe życie przemieniło się w pasmo wzlotów i upadków. Jedyną ucieczką od codziennego życia było zajmowanie się pensjonatem, co Ricie wychodziło znakomicie oraz konie, które były wykorzystywane rekreacyjnie, ale jak się okazało, były też doskonałe do pomocy chorej dziewczynce.

Muszę przyznać, że nie miałam wcześniej styczności z samodzielną twórczością Anny Kasiuk, jednak jej najnowsza powieść bardzo mi się spodobała. Życiowe, realne problemy sprawiają, że bez problemu możemy utożsamić się z bohaterami i zadać sobie pytanie – co ja zrobiłabym na miejscu Rity, Tomasza, Jana? Miłość jest jak kwiat, rozkwita nawet pomimo rozłąki. Czy wracający po latach narzeczony sprawi, że życie Rity ulegnie diametralnej zmianie? Przekonaj się sam. Autorka w pozornie lekkiej historii obyczajowej przemyca także wiejskie zwyczaje, w których każdy o każdym wszystko wie, jednak nie wszyscy kwapią się, by pomóc i odpowiednio zareagować, gdy dzieje się krzywda. Autorka poruszyła także pobieżnie temat stosunków i odnoszenia się do osób homoseksualnych. 

W duecie czytałam jedynie twórczość Anny Kasiuk w połączeniu z Alkiem Rogozińskim w ,,Domu (nie)spokojnej starości" i jak zwykle świetnie się ubawiłam. Zachęcona przyjemną lekturą, wciągającą historią, jaką miałam okazję poznać w ,,I będę Cię kochać aż do śmierci" chętnie rozejrzę się za innymi samodzielnymi tytułami autorki. Wiem już, że z pewnością się nie zawiodę. Tymczasem, ku chwili refleksji polecam Ci prezentowaną powieść. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Jaguar.

12 komentarzy:

 1. Ta książka jest dla mnie lekturą obowiązkową.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka mnie bardzo zaciekawiła, więc zapisuję sobie tytuł :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze mnie cieszy kiedy bohaterka może jakoś wyjść z ciężkiej sytuacji dzięki własnym staraniom, a nie tylko przy pomocy np. mężczyzny swego życia, czasem kolejnego. Chętnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 4. lubię takie bohaterki, także dałabym szanse tej książce

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło spędziłam czas z tą powieścią i jestem zachwycona.

  OdpowiedzUsuń
 6. I właśnie takie bohaterki lubię. Sama też staram się rozwiązywać swoje problemy osobiście i takich bohaterek poszukuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Polubiłam twórczość Anny Kasiuk jeszcze na początku studiów i ta miłość została mi do dzisiaj, z każdą książką!

  OdpowiedzUsuń
 8. Chętnie przeczytałabym ta książkę dzięki za jej przybliżenie w wolnej chwili będę musiała jej poszukać i przeczytać zapisuję

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie słyszałam wcześniej o tej ksiażce. Okładka jak najbardziej zachęca mnie do jej przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czytałam już recenzje tej książki na Instagramie i bardzo mnie zainteresowała. Muszę ją sobie zamówić.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zaciekawiłaś mnie tą książką. Dopiszę sobie ją na swoją listę książek do przeczytania. Sam tytuł już mnie zachęca.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie słyszałam o tej autorce, więc o tytule też nie słyszałam. Raczej po nią nie sięgnę, wolę inne książki.

  OdpowiedzUsuń