Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 2 marca 2022

,,Kolor samotności" Rhiannon Navin

   ,,Kolor samotności" Rhiannon Navin to historia wielkiej rozpaczy, na którą nie można się przygotować i która niestety może dotknąć każdego z nas.

Nikt nie spodziewał się tego co miało się niebawem zdarzyć. Jak co dzień, Zach jako 6-latek udał się do swojej szkoły, jednak podczas alarmu bardzo szybko zrozumiał, że nie są to tylko ćwiczenia. Razem z nauczycielką i resztą klasy schował się w miejscu, do którego zabójca nie miał dostępu. Gdy na miejsce przyjechała policja okazało się, że wszyscy nie mieli tyle szczęścia i wśród dzieci oraz nauczycieli są osoby ranne i śmiertelne. Po wyjściu na świeże powietrze na Zacha czekała mama. To własnie wtedy okazało się, że nie dołączył do niej jej drugi syn, 10-latek. Czy udało mu się przeżyć? Czy był ranny? Dlaczego Zach z powodu stresu nie zwrócił uwagi na to, że w szkole przebywał także jego brat?

Nie jest to łatwa książka, ale, z drugiej strony, nie wywarła we mnie takich emocji, jakich bym się po tej tematyce spodziewała. Autorka stara się ze wszystkich sił ukazać nam jak wygląda świat nie tylko dziecka, ale także rodziców, którzy stracili swojego potomka, skupia się także odrobinę na rodzinie napastnika i ich rozpaczy. Bohaterka jest tak zaciekła w swojej walce o sprawiedliwość, że nie widzi tego, że potrzebuje jej także drugi syn. Czy matka Zacha w porę się opamięta i zrozumie, że mimo bólu nie można żyć tylko samą nienawiścią?

Książka jest obszerna, porusza ważną tematykę, jednak napisana jest bardzo lekkim językiem i sprawnie można się z nią zapoznać. Nie wywarła na mnie aż takiego wrażenia pod względem emocjonalnym jak bym tego oczekiwała, jednak nie oznacza to, że jest zła. Jestem zdania, że każdy z nas może inaczej odebrać tę treść i może dla kogoś okaże się tak smutna, że będzie musiał zużyć paczki chusteczek podczas jej lektury. W moim przypadku, niestety, nic takiego nie miało jeszcze miejsca.  

Za książkę dziękuję wydawnictwu Harper Collins

13 komentarzy:

 1. Książka porusza bardzo trudny i bolesny dla rodziców temat. Nie wiem czy dałabym radę ją przeczytać, takie książki wywołują we mnie zbyt wiele emocji...

  OdpowiedzUsuń
 2. Mimo trudnej tematyki, chciałabym poznać tę historię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja w aktualnej sytuacji wybieram coś lekkiego coś co sprawi że zapomnę o przygnębiających sytuacjach które dzieją się na świecie

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest to tak bardzo teraz potrzebna książka. Z chęcią przeczytam, bo lubię takie psychologiczne dramaty. Myślę, że jej duża objętość będzie tu wręcz atutem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytając książekę chcę się odprężyć dlatego zazwyczaj wybieram książki o lekkiej tematyce, Ta jednak nie jest dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Może kiedyś nadarzy się okazja by się z nią zapoznać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Trtudna książka, obawiam się, że na mnie mogłaby wpłynąć obecnie zbyt przytłaczająca.

  OdpowiedzUsuń
 8. na pewno ważna książka, ale w tej chwili poświęcam czas głównie lekkim książkom, bo jakoś nie umiem się totalnie skupić!

  OdpowiedzUsuń
 9. Przeczytałam początek, ale reszta była dla mnie zdecydowanie za trudna, nie byłam w stanie czytać dalej :/

  OdpowiedzUsuń
 10. jak jest taka wzruszająca to podziękuję, za dużo ostatnio jest powodów do płaczu

  OdpowiedzUsuń
 11. Excellent information, Search latest designer trench coats, latest collection of smart Watches, get a nice latest technology 5G smartphones and stylish designer handbags latest collection of Golden Jewellery designs, latest branded Footwear collection for Men, Women, Kids. Get latest designer lehenga Collections offer, deals & long floral Maxi Dress collections for wedding, trendy designer new Banarasi Silk Saree Designs for Women all festival, occasions, weddings. Get best offers and discounts on Women's Lingerie Sale Online.

  Shop a trendy collection of 42 Cute Women's Swimwear Brands like Missoni, Eres, and Pucci, Sarong for all sizes from popular brands. Get Best Offers on Bra, Panties, Nightwear, Sportswear & Women's Lingerie available. Shop latest Women Summer wear offers. Explore Womens Summer Outfits Ideas, Best Luxury Designer Watches for Women & Men from top brands like Dior, Rolex, Omega and Patek Philippe. Shop Vintage Womens Chiffion Floral Print Designer Maxi Dress collections offers, deals, discounts. Premium collection of designer footwear for women & Men from top shoe brands, latest collection of designer jewellry earrings, necklaces offes, Find designer handbags, leather handbags for women.


  Shop Best 50 Lingerie Brands Online like Amante, Enamor, Jockey bra collections, and Triumph,
  wide collection of best branded Women & Men digital and analog Wrist Watches Online, Pick designer handbags, leather handbags for women & men online, Latest Gold & Diamonds Jewellery Designs,gold rings, gold earrings, gold necklace,Pearls and Gems offers for both men & women
  Huge collection of branded women's wedding dresses, party wear dresses, western wear dresses, floral maxi dresses, summer outfits, winter coats, jump suits, and nightwear lingrie collections.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapowiada się ciekawie, ale tak jak napisałaś, nie jest to łatwa książka. Nie wiem czy mam ochotę na taką lekturę w tym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 13. Książka wydaję się być ciekawą propozycją, jednak nie dla mnie. Nie sięgam po takie książki.

  OdpowiedzUsuń