Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 27 marca 2022

,,Kroniki Pierwszego Proroctwa" Patryk Jaroń

 Miło od czasu do czasu jest zagłębić się w nowy, mniej znany gatunek literacki. Tym sposobem sięgnęłam po ,,Kroniki Pierwszego Proroctwa".


O autorze wcześniej nie słyszałam, a widzę, że to wielka szkoda. Jak zapewnia Patryk Jaroń na końcowych stronach, pomysłów na fabuły mu nie brakuje, a jeśli do tego dodamy lekkie pióro i spójną fabułę możemy liczyć na naprawdę ciekawe lektury. Mężczyzna dodatkowo zabiega o to, by jego książki były też tłumaczone na zagraniczne języki, więc nie tylko Polacy będą mieli okazję się z nimi zapoznawać. O czym tak naprawdę jest pierwszy tom fantastycznej serii ,,Kroniki Pierwszego Proroctwa" Patryka Jaronia?

Przenosimy się do świata w którym czarnoskórzy ludzie są szczególnie pożądani przez innych. Nikt nie wie dlaczego tak się dzieje, tym bardziej, że wiele lat temu wydarzyło się coś przykrego w stosunku do tych, którzy zdecydowali się na przelanie krwi czarnoskórych mężczyzn. Nie wszyscy jednak coś sobie z tego robili. Tym razem za wielkie bogactwa porywali ich z ich terenów zamieszkania i sprzedawali, nie wiedząc co się dalej z nimi stanie. Do tego dochodzi drugi wątek związany z poszukiwaniami zaginionych i na nudę nie można narzekać.

Pozycja jest naprawdę bardzo obszerna. Początkowo obawiałam się tej lektury, co zrobię jeśli okaże się mało ciekawa. Na szczęście mogę zaręczyć, że nic takiego nie miało tutaj miejsca. Jest wciągająca już od samego początku. Autor pisze bardzo prosto, wiele się dzieje, akcja nie jest monotonna. Podobał mi się pomysł na tę fabułę, opisy, dialogi. Na pewno miło jest spędzić czas z taką pozycją po dniu pracy. Warto zarezerwować sobie na tę lekturę więcej czasu, gdyż nie sposób się od niej oderwać.  

9 komentarzy:

 1. Podobała mi się i miło spędziłam z nią czas. Czekam na drugi tom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa propozycja, muszę na dniach sama ją dorwać i poczytać :)
  W wolnej chwili zapraszam do siebie na bloga, a ja zostawiam follow by być na bieżąco z Twoimi recenzjami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa może być ta książka z pewnością znajdzie swoich czytelników 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Przygodowe historie cieszą się powodzeniem wśród czytelników, którzy lubią takie klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię takie klimatycznie powieści, im więcej przygody, tym lepiej, a wtedy ksiązka cegła mile widziana. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno wielu czytelników zainteresuje się lekturę tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa pozycja, na pewno dotrze do wielu odbiorców. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie spodziewałam się, że książka okaże się taka wciągająca.

  OdpowiedzUsuń
 9. M<Nie ta obszerność troszkę odstrasza ale jak sama piszesz że warto sięgnąć to może i ja sie skuszę:)

  OdpowiedzUsuń