Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 26 marca 2022

,,Laleczka i diabły" Alina Miedziak

 ,,Laleczka i diabły" Aliny Miedziak to nietuzinkowa lektura na wolny dzień. 


Stworzenie ciekawej i zarazem wciągającej historii, która nie byłaby powieleniem tego co jest dostępne na polskim rynku nie jest takim łatwym zadaniem. Sporo tematów zostało już podjętych i wymyślanie czegoś nowego nastręcza pisarzom sporo trudności. ,,Laleczka i diabły" Aliny Miedziak to pozycja dla miłośników takich nietuzinkowych książek, w których można się zaczytać przez kilka godzin. Pozycja wygląda naprawdę bardzo ciekawie i z tego też powodu postanowiłam skusić się na tę lekturę.   

Główną bohaterką jest kobieta, która czuła się jedynie matką, a nie osobą płci żeńskiej. Hiacynta szczęście odnajdywała tylko w ramionach kochanka. Niestety, nie mogła zbyt często pozwolić sobie na te spotkania zbyt często. Autobus w jedną stronę jechał około godziny. Do tego dochodził czas na stosunek i grę wstępną z czym jej partner niekoniecznie chciał się spieszyć. Przed wyjazdem do kochanka Hiacynta podawała dzieciom środki nasenne by zapewnić sobie większą gwarancję tego, że nie zauważą jej nieobecności. Czy takie zachowanie było w porządku?

,,Laleczka i diabły" Aliny Miedziak to na pewno świetna propozycja dla tych, którzy w przyszłości chcą zapoznać się z nietuzinkową lekturą. Pozycja jest obszerna, więc warto zwrócić uwagę na tę lekturę i zarezerwować sobie na nią odpowiednią liczbę godzin. Pomysł na fabułę jest ciekawy i myślę, że autorka może jeszcze odnieść sukces na polskim rynku wydawniczym jeśli utrzyma dotychczasowy poziom. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

13 komentarzy:

 1. Myślę, że w przyszłości się skuszę na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cenię nowe pomysły w książkach, nietypowe ujęcia, atrakcyjnych bohaterów, coś świeżego i nowego. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę pamiętała o tej książce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie spotkałam się wcześniej z tą ksiązką

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego lubię buszować po ksiązkowych blogach, zawsze wpadnę na coś interesującego dla mnie. :)

   Usuń
 5. Chętnie zapoznam się z tą lektura

  OdpowiedzUsuń
 6. O jej to chyba nieco kontrowersyjna historia, ale z pewnością też problematyczna i zastanawiająca. Lubię sięgać po nietuzinkowe powieści, więc ta pewnie też mnie zainteresuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzeczywiście nie jest to fabuła, którą serwują nam zwykle książki. I bardzo dobrze, bo tych standardowych mam już po dziurki w nosie. Takich książek właśnie szukam, jak ta.

  OdpowiedzUsuń
 8. przyznam szczerze, że poczułam się zainteresowana tą ksiązką, więc sobie z przyjemnością zapiszę tytuł i w przyszłości po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Książka mnie zaciekawiła :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 10. Niestandardowa lektura i kontrowersyjne tematy to chyba pomysł na tę historię. Ciekawa jestem ilu znajdzie czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie są to moje klimaty, ale w momencie kiedy będę miała ochotę na coś ostrzejszego, na pewno będę pamiętała o tym tytule.

  OdpowiedzUsuń
 12. skusiłabym się na tę książkę, lubię sięgać po takie nieszablonowe tematy

  OdpowiedzUsuń