Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 20 kwietnia 2022

,,Incydenty Antoniego Zapałki" Sebastian Jadowski-Szreder

,,Incydenty Antoniego Zapałki" Sebastiana Jadowskiego-Szredera to idealna propozycja dla osób lubiących duży poziom absurdu.


Szczególnie w ciągu ostatnich lat i na tle ostatnich wydarzeń humor jest bardzo potrzebny. Dzięki książkom z jego sporą dawką można miło spędzić czas i idealnie zrelaksować się po ciężkim dniu. To także idealna propozycja dla osób w różnym wieku które chcą zapomnieć o troskach dnia codziennego i przenieść swoje myśli do książkowego świata. ,,Incydenty Antoniego Zapałki" Sebastiana Jadowskiego-Szredera niewątpliwie okażą się w tym przypadku niezwykle pomocne, gdyż poziom absurdu z którym czytelnik ma okazję obcować w tym tomie jest naprawdę wysoki i nie do każdego ma niestety trafić.

Głównym bohaterem został Antoni Zapałka, mężczyzna żyjący w czasach PRL-u, który nigdy nie narzekał na zbyt dużą ilość pieniędzy. Nie potrafił tak działać by udało mi się mieć dobrze płatne zlecenia przez cały czas. ,,Incydenty Antoniego Zapałki" Sebastiana Jadowskiego-Szredera to zbiór stosunkowo długich historii, w których ważną rolę odgrywa główny bohater. Już w pierwszym przytoczonym opowiadaniu miał zająć się sprawą na polu, następnie jest też m.in. przygoda o zamianie żaby w mężczyźnie, fakt o bracie Antoniego, historia o czarnej Wołdze.

Nie jest to pozycja, która każdemu przypadnie do gustu i tak jest też w przypadku każdej innej książki. ,,Incydenty Antoniego Zapałki" Sebastiana Jadowskiego-Szredera to pozycja nasycona sporą dawką absurdu, który nie każdego zachwyci. Zbór na pewno znajdzie swoich odbiorców wśród miłośników takich książek i tych, którzy liczą na nietuzinkową postać głównego bohatera, Antoniego Zapałki. Opowiadania są bardzo obszerne, więc jest się w czym zaczytać i co nadrabiać w najbliższym czasie. 
 
Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

7 komentarzy:

 1. Myślę, że wiem komu ta propozycja może przypaść do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odrobina humoru się przyda, a i absurd w dzisiejszych czasach też jest obecny niestety...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem do końca przekonana, czy jest to książka dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz racje, ta propozycja nie będzie dla każdego. Jednak i tak zdobędzie swoich zwolenników.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię opowiadania, ale czy obszerne ? Hmmm...
  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam mieszane uczucia co do opowiadań. Nie jestem pewna czy te by mi podeszły.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie wiem, dlaczego, ale Antoni Zapałka przypomina mi trochę Jakuba Wędrowycza.

  OdpowiedzUsuń