Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 18 kwietnia 2022

,,Małżeństwo za milion dolarów" Katy Evans


,,Małżeństwo za milion dolarów" to dalsza część cyklu, choć nie ściśle powiązana z ,,Miłością za milion dolarów". W tej drugiej poznajemy Elizabeth Banks, dziewczynę, która teoretycznie ma wszystko, jednak chce udowodnić ojcu, że może naprawdę na niej polegać. Postanawia znaleźć twarz nowej serii ekskluzywnych garniturów. Kandydatem zostaje Jimmy Rowan, mężczyzna, który żadnego ryzyka się nie boi, jednak na potrzeby kampanii musi zrezygnować z luźnego stylu i nagrywania filmików na Youtube, by stać się statecznym mężczyzną. Niedawno wydane na polskim rynku ,,Małżeństwo za milion dolarów" to historia najlepszego przyjaciela Jimmy'ego, Luke'a Crossa.

Luke w wieku wchodzącym w dorosłość nieco pogubił się w życiu i zaczął eksperymentować nie tylko z lekkimi używkami. Rodzice postanowili się od niego odciąć, jednak dziadkowie nie pozwolili mu zginąć. Można śmiało powiedzieć, że to im zawdzięcza to, jakim facetem się stał. Niestety, po śmierci dziadka i chorobie babci, popada w długi, a termin spłaty zbliża się wielkimi krokami. W przeciwnym razie bar może pójść pod licytację, a do tego bohater nie chce dopuścić. W podobnie trudnej sytuacji finansowej jest Penelope Carpenter, której rodzice nie finansują studiów, ponieważ wybrała własną ścieżkę edukacji. Obecnie jest na etapie obrony pracy doktorskiej, jednak niespodziewanie otrzymuje pismo z wiadomością, że czas spłacić zaciągnięty przed laty kredyt. Oboje w tragicznej sytuacji, dla których wybawieniem może być udział w programie reality show pod nazwą ,,Małżeństwo za milion dolarów".

Muszę przyznać, że niezwykle miło spędziłam czas z bohaterami. Katy Evans doskonale stopniuje napięcie, a dzięki wielu książkom na swoim koncie autorka wie już, czego oczekują czytelnicy. Jest pikantnie, wciągająco i lekko zarazem. Choć nie jest to ścisła kontynuacja, to jednak warto zapoznać się z nią po ,,Miłości za milion dolarów", ponieważ zarówno Lizzy, jak i Jimmy występują okazjonalnie i w tym wydaniu. Co zaś się tyczy Nell i Luke'a to będzie prawdziwa mieszanka wybuchowa. Uczestnicy dobierani na podstawie przeciwieństw będą mieli okazji do tego, by wydrapać sobie oczy lub... obdarzyć się głębszym uczuciem. Jaki los czeka bohaterów? Przekonajcie się sami.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.         

11 komentarzy:

 1. Zainteresowała mnie ta fabuła. Twórczość autorki ma wielu zwolenników.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam komu zaproponować lekturę tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam wcześniej o tej serii. Muszę powiedzieć że zainteresowała mnie ta książka. Chętnie ją poznam bliżej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam mieszane odczucia co do tej autorki. Niektóre jej książki uwielbiam, inne nie do końca mi podeszły. ;) Ciekawe jak będzie z tym tytułem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiedziałam że autorka wydała coś nowego, a całkiem przyjemnie czytało mi się jej inną pozycje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytałam jedną książkę tej autorki i bardzo mi się podobała, więc myślę, że i z tej byłabym zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 7. Słyszałam o tej ksiązce, ale nie miałam jeszcze okazji jej czytać. Ostatnio sięgam po inny gatunek, ale z pewnością nie odchodzę od tego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Do przeczytania latem na kocyku, na luzie :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię takie książki szczególnie, gdy nocka jest wolna

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapiszę sobie tytuł, chociaż nie wiem, czy znajdę czas żeby przeczytać dwa tomy...

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie słyszałam o tej książce! Muszę się bliżej przyjrzeć twórczości tej autorki.

  OdpowiedzUsuń