Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 30 kwietnia 2022

,,Namiętny buntownik" Laurelin Paige

Otrzymany z Taniejksiazki.pl ,,Namiętny buntownik" to pierwszy tom nowej serii Laurelin Paige. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni


Bardzo lubię twórczość Laurelin Paige, jednak zauważyłam, że uwielbia mieć kilku stałych bohaterów, których losy toczą się dalej lub bliżej, w zależności od serii, po którą chwycę. Tym razem pierwszeństwo oddała Cade’owi Warrenowi, który wychowywany w szkole zwanej Akademią z pewnością poznał prawdziwą szkołę życia. Dyrektor tej placówki, Stark, nie szczędził rzemienia i ostrych batów za każde, nawet najmniejsze, przewinienie. Upodobał sobie szczególnie Warrena, a ten, no cóż, zakochał się w jego córce Jolie. Planowali razem ucieczkę, a tymczasem spotkali się ponownie po blisko 20 latach…

Także Julianna, a właściwie Jolie, jak każe się teraz nazywać także nie miała łatwego życia. Jej matka odeszła, gdy ta miała cztery latka, a apodyktyczny ojciec może nie znęcał się nad nią tak często, jak nad uczniami, to jednak psychiczny terror wbił się mocno w jej głowę i psychikę. Po tylu latach katorgi Jolie decyduje się odnaleźć miłość swojego życia i poprosić ją o dość nietypową prośbę… Czy Warren nadal jest pod wpływem rezolutnej kobiety? Przekonamy się o tym niebawem. ,,Namiętny buntownik” to książka wydana nakładem Wydawnictwa Kobiecego pod banderą ,,Niegrzecznych książek”, w kategorii hot level zdobyła 3/5 płomieni.  Erotyzm nie wylewa się z każdej strony, ale relacja, która po latach nawiązuje się na nowo między Jolie, a Cade’m jest jak najbardziej warta uwagi.

Zakończenie, jak i cała książka sprawiają, że trudno się od tej historii oderwać. Laurelin Paige idealnie stopniuje napięcie, a dzięki wprowadzeniu do fabuły bohaterów znanych czytelnikom z innych jej historii ta dodatkowo nabiera smaku. Był to dopiero pierwszy tom nowej serii, ale już teraz możemy zauważyć, że pisarka postanowiła wprowadzić wątek sensacyjny. Z pewnością nie będziemy się nudzić ani z bohaterami, ani z wydarzeniami, które przed nimi. Serdecznie polecam w formie lekkiego czytadła na wolne popołudnie. Długi weekend sprzyja właśnie takim historiom. Z niecierpliwością czekam na kontynuację. Mam nadzieję, że ukaże się na polskim rynku już niebawem. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję księgarni Tania Książka.         

7 komentarzy:

 1. Dobrze, że jest to jedna z tych książek od której warto się oderwać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem komu polecić tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mnie ciekawiła już ta książka, jak ją widziałam w zapowiedziach, więc chętnie przeczytam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Skoro nie można się od tej książki oderwać, to koniecznie muszę poznać tę historię. Tytuł zapisuje

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz widzę tę ksiażkę i autorkę. Raczej nie sięgnę po nią, bo to nie moja tematyka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasami czytam takie pozycje, ale ostatnio mam coraz mniej czasu. Być może w przyszłości się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 7. nie jest to tytuł dla mnie, ale wiem komu z pewnością go polecę :-)

  OdpowiedzUsuń