Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 30 kwietnia 2022

,,Marzenia spełniają się jesienią" Marta Nowik

Marta Nowik po licznych kierunkach studiów i z nabytym doświadczeniem w pracy jako nauczycielka przybywa z powieścią ,,Marzenia spełniają się jesienią". Sprawdźcie sami.


Coraz więcej ostatnio słonecznych i ciepłych dni, aż nie mogę doczekać się wakacji i czasu, kiedy będę mogła całe dnie oddawać się lekturze. Chętnie poczytam także coś nowego od Marty Nowik, jeśli się taka powieść pojawi, bowiem ,,Marzenia spełniają się jesienią" bardzo mi się spodobały. Poznajemy Joannę, która zdecydowanie zostaje główną bohaterką i to na niej w większości będą skupiały się przedstawiane wydarzenia. Wychowywana przez babcię w miłości i cieple, nie potrafi nawiązać takich samych relacji z oziębłą i zdystansowaną matką. Asia obecnie pracuje w hospicjum dziecięcym, gdzie leczy rany po niedawnej stracie. To właśnie tam poznaje Franię, która znacząco wpłynie na jej dalsze losy.

Joanna przyjaźni się od lat z Sandrą, jednak są swoim całkowitym przeciwieństwem. Asia jest wyciszona, nie lubi rzucać się w oczy, a czas wolny najchętniej spędza w domowym zaciszu. Sandra zaś uwielbia głośne imprezy, odważne ubrania i ... mężczyzn, którzy kręcą się wokół pracownicy hospicjum. Nic więc dziwnego, że gdy do mieszkania obok Joanny wprowadza się Kamil, także on staje się obiektem łowów. One jednak mogą doprowadzić do naprawdę tragicznych zdarzeń w życiu bohaterów. Okazuje się, że jesienią mogą dziać się i piękne, i nieco mniej, zdarzenia.

Marta Nowik pokazuje zaborczość jednego z bohaterów względem Joanny, dochodzi do sytuacji, gdy ten denerwuje się i nie zezwala jej na kontakty ze światem. Autorka jako doświadczona w wielu dziedzinach przemyca w historii takie różne ,,wskazówki", których być może nawet we własnym życiu nie dostrzegamy. Bardzo przyjemnie spędziłam czas z historią ,,Marzenia spełniają się jesienią". Poznajemy miłość, która zdarza się w każdym wieku, nie tylko młodym. Ci starsi także mają szansę na odnalezienie się po latach. Serdecznie polecam. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

7 komentarzy:

 1. Jestem bardzo ciekawa tej propozycji i chętnie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Interesująca propozycja idealnie na majówkę! Pati

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa propozycja. Zapiszę sobie ten tytuł na swoją listę czytelniczą. Mam nadzieję, że szybko uda mi się poznać książkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. wind of renewal3 maja 2022 15:37

  Zdecydowanie to nie dla mnie ksiażka, wolę poczytać innego. Poza tym nie lubię tego wydawnictwa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydaje mi się, że nie jest to książka, po którą mogłabym sięgnąć. Chociaż, może coś się w tym temacie zmieni.

  OdpowiedzUsuń
 6. jeśli znajdę czas to zapewne sięgnę po tę książkę :-)

  OdpowiedzUsuń