Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 29 kwietnia 2022

,,Prawdziwe tygrysy" Mick Herron

,,Prawdziwe tygrysy", którą napisał Mick Herron to już trzeci tom serii sensacyjnej.


Seria wydawana w Polsce jest stosunkowo od niedawna. Znalazła jednak już rak szerokie grono odbiorców, że na kolejne tomy nie trzeba zbyt długo czekać. Jest to świetna informacja dla tych, którzy chcą miło spędzić czas z kolejnymi tomami tego cyklu. Sprawa kryminalną zaczyna i kończy się w danym tomie, jednak losy głównych bohaterów cały czas toczą się dalej. Z tego też wtedy warto nadrobić zaległości i poznać ten tytuł oraz poprzednie z tej serii by być na bieżąco z danymi zdarzeniami.

Rozpoczęcie danej książki mocną i dającą do myślenia sceną sprawia, że z powodzeniem można liczyć na przykrycie uwagi odbiorcy. Tak było też w tym przypadku. Na początkowych stronach doszło do morderstwa i czytelnik dopiero później miał dowiedzieć się czegoś nowego o tej sprawie i o co w niej chodziło. Dodatkowo także niebawem wyszło na jaw, że zaginęła jedna z koleżanek z zespołu. Czy tę sprawy mogły być ze sobą w jakiś sposób powiązane? Tego musicie dowiedzieć się sami.

Nie dość, że w Polsce zostały wydane już trzy tomy tej serii i niebawem ma pojawić się kolejny to dodatkową gratką dla miłośników cyklu jest informacja o serialu z Garrym Oldmanem w roli Jacksona Lamba. Jeśli chodzi o wersję książkową też warto nadrobić zaległości i poznać ten tytuł przed rozpoczęciem oglądania serialu. Nie można przejść obojętnie obok tak popularnej i docenianej sensacyjnej serii, która znajdzie swoich zwolenników wśród miłośników takich książek i pojawiła się także na polskim rynku z zaskakującymi zwrotami akcji.  

Kupując najnowszą część, czyli „Prawdziwe tygrysy”, dwie poprzednie książki serii: „Kulawe konie”, „Martwe lwy” kupisz zaledwie za 1 zł/tytuł. Promocja w salonach Empik (od 27.04 do 31.05) oraz na empik.com (od 15.04 do 31.05).

Link do promocji: https://bit.ly/prawdziwe-tygrysy 

10 komentarzy:

 1. O! Widzę że jest fajna promka na książki

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że trzeci tom jest ciekawy. Zniżka dodatkowo zachęca do zakupów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tej serii, pewnie dlatego, że tyle jest tego do czytania, że nie wiadomo co wybrać.
  Krystyna

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej serii, ale lubię dobre kryminały, więc może się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam książek tego autora, ale zapisze sobie nazwisko na póżniej

  OdpowiedzUsuń
 6. Zupełnie nie znam tej ksiazki ale wydaje sie byc bardzo ciekawa!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiem już, komu może się spodobać ta seria. Przekażę linka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja chyba się skuszę i skorzystam z tej promocji. Bardzo ciekawa seria.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam tej serii. Warto byłoby ją zacząć od początku, więc muszę przyjrzeć się pierwszemu tomowi.

  OdpowiedzUsuń
 10. Taka promocja, że warto skorzystać, jeżeli kogoś ta seria interesuje...

  OdpowiedzUsuń