Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 28 kwietnia 2022

,,Wychowany wśród Wikingów" Dariusz Lubiński

Dawno nie miałam okazji zapoznać się z żadną powieścią o Wikingach, więc postanowiłam to zmienić.


Z największą przyjemnością skusiłam się na tę lekturę, którą wypatrzyłam już w zapowiedziach. Po zapoznaniu się z krótką notką na temat fabuły byłam pewna, że będę mogła bez reszty zagłębić się w tej lekturze. W czasie jednego z niedawnych wieczorów postanowiłam skusić się na książkę o Wikingach, która znajdzie swoich zwolenników wśród miłośników takich książek i tych bohaterów. Naprawdę miło można spędzić czas z taką publikacją i będę polecać ją dalej oraz miałana uwadze inne książki autora jeśli ukażą się na naszym rynku.

Głównym bohaterem został Einar, który był wychowywany przez swojego przyrodniego ojca Knuta i już od najmłodszych lat zajmował się tym co Wikingów interesowało najbardziej. Einar brak udział w różnego rodzaju bitwach i podbojach. Mimo tego, że był tylko prostym żołnierzem udało mu się wygrać w czasie turnieju z innym bardziej doświadczonym uczestnikiem. Dzięki temu życie głównego bohatera mogło się odmienić i tak też się stało. Życie Einara nie opierało się tylko na bitwach, ale także na rodzinnym życiu.

Bardzo miło można spędzić czas z taką publikacją i tak też zrobiłam. Pozycja jest dość obszerna i naprawdę świetna. Gdy już zaczęłam czytać tę pozycję nie mogłam jej odłożyć przed przeczytaniem ostatniego zdania. ,,Wychowany wśród Wikingów" Dariusza Lubińskiego to świetna lektura dla tych, którzy lubią zaczytać się w takiej lekkiej powieści o tej tematyce. Ze swojej strony polecam nadrobić zaległości i poznać ten tytuł w przyszłości. Ja się nie zawiodłam na tym utworze i cieszę się że miałam okazję zapoznać się z tą powieścią. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

8 komentarzy:

 1. Bardzo miło można spędzić czas z taką publikacją.

  OdpowiedzUsuń
 2. Recenzja bardzo ciekawa, ale to nie moje klimaty czytelnicze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubie klimaty wikingow,ale chyba zostane jednak w tych poważniejszych i mroczniejszych

  OdpowiedzUsuń
 4. To chyba nie moje klimaty, ale nigdy nie mówię nigdy. Kiedyś wzbraniałam się przed literaturą fantasy, a teraz lubię od czasu do czasu zapuścić się w takie rejony.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio nawet kilka wikingowych wątkow mnie wciągnęło. Chyba dzięki mojemu partnerowi:) Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaintrygowałaś mnie tą pozycją gdyż mam syna Eryka - króla Wikingów. Dziękuję za recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę się szczerze przyznać, że jeszcze nigdy nie czytałam żadnej książki o wikingach. Może czas spróbować?

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za rekomendacje, brzmi bardzo ciekawie. Zapisuję na listę.

  OdpowiedzUsuń